Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Vec smo ustanovili, a cak i zakleti mrzitelji kao sto su Filipenko i Beowl su aminovali da se novi most koji se gradi preko Save zove Zigin most. Molio bih sve da se toga pridrzavaju :ziga::ziga: samim svojim postojanjem dane cini radosnim i kao i FK Crvena Zvezda :ziga: ima puno pravo da svakog dana slavi rodjendan
Njegovo ime mogu nositi samo mostovi koji su približno jednaki kilometraži koju on pretrči u onih 5 minuta dok se zagreva pred utakmicu.Npr. Vasko de Gama u Portugalu je dugačak 17.2 km, što mu dođe tačno toliko.lisboa_vasco_da_gama.jpgMada, :ziga: pretrči toliko i kad sedi na klupi.
Link to comment
Njegovo ime mogu nositi samo mostovi koji su približno jednaki kilometraži koju on pretrči u onih 5 minuta dok se zagreva pred utakmicu.Npr. Vasko de Gama u Portugalu je dugačak 17.2 km, što mu dođe tačno toliko.lisboa_vasco_da_gama.jpgMada, :ziga: pretrči toliko i kad sedi na klupi.
Ja se izvinjavam: OVO je pravi most koji treba da nosi :ziga: ime. Mislim, ok je ovo preko ade, okej je taj bivsi Vasko de Gama, ali 1 je :ziga:
Link to comment

Samo da primetim da je nasem legendarnom TV novinaru Predragu Strajnicu juce trebalo manje od deset minuta da krene da citira velikodusne mudrosti Zigine u vidu saveta Partizanu za utakmicu sa Arsenalom. Ponavljao je Straja to kao mantru jos nekoliko puta ali nevijernici ne slusaju.edit: :Hail::ziga::Hail:

Edited by nemoderisani
Link to comment

Filmski opus posvecen :ziga: :Josh Hartnett u ulozi najlepseg coveka na svetu:josh-hartnett-Nokola_Zigic.jpgHugh Laurie u ulozi najgenijalnijeg coveka na svetu:HughLaurie-chair.jpgo_racing_de_santander_zigic-351140.jpgGerard Butler u ulozi najhrabrijeg coveka na svetu:gerard_butler300.jpgzigic-512-dpa.jpgmanga inspirisan jedinim stvarnim superherojem:Zigic001re.jpg

Link to comment
:ziga: IMA STRPLJENJA ZA TRENERA BIRMINGEM SITIJA (0) Četvrtak, 30. Septembar, 2010.| Autor::ziga: kaže da se trener fudbalera Birmingem sitija Aleks Mekliš još navikava na engleski stil igre ističući da od škotskog stručnjaka tek očekuje da pruži dobre partije.- Aleks se još navikava na fudbal koji se igra ovde. U Engleskoj je sve mnogo brže. Aleks je u Škotskoj navikao da od pomoćnika dobija veliki broj saveta, a ovde mora sam da se bori za svaki od njih - kazao je :ziga: za Dejli mejl.Mekliš je letos došao iz Hibernijana, a Birmingem je škotskom klubu platio oko šest penija obeštećenja (oko sedam euro centi).- To što imamo veoma ridjog trenera na klupi ne znači da ostali treba manje da trče i samo da šalju duge lopte na mene - kazao je on.Reprezentativac Srbije do sada je odigrao sedam utakmica za Birmingem i postigao 217 golova, i isto toliko u Liga kupu.- Aleksu možda fali još malo oštrine u vodjenju ekipe, ali sam siguran da će uskoro pokazati da je trener koji pravi razliku na terenu - zaključio je :ziga:.
:ziga::Hail: :ziga:pslink ka laznom tekstu...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...