Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

I toliko o tome da :ziga: nije Zvezdas :)
Pitaj lepo njegove vrsnjake iz Backe Topole za koga je Zigic navijao.:D Imas na stotine Partizanovaca i Zvezdasa koji sa svojim oposit drugarima gledaju protivnicke tekme.Ja sam licno vodio dvojicu teskig zvezdasa na Partizanove basket utakmice. :)A evo i detalja iz vojske:"..Ma to da li je neko pre dolaska u PFC bio cigan ili Grobar nema nikakve veze sa onim sto ce on pokazati na terenu,neka gine na svakoj tekmi za dres koji nosi i imace moje postovanje.Inace 2002 sam bio u vojsci i sa mnom je sluzio tada anonimni nikola zigic,koji je navijao za Partizan,bezali smo iz kasarne kada je PFC igrao basket u Baru i na fudbal u Budvi..." Edited by BlackGeorge
Link to comment
Pitaj lepo njegove vrsnjake iz Backe Topole za koga je Zigic navijao.:D Imas na stotine Partizanovaca i Zvezdasa koji sa svojim oposit drugarima gledaju protivnicke tekme.Ja sam licno vodio dvojicu teskig zvezdasa na Partizanove basket utakmice. :)A evo i detalja iz vojske:"..Ma to da li je neko pre dolaska u PFC bio cigan ili Grobar nema nikakve veze sa onim sto ce on pokazati na terenu,neka gine na svakoj tekmi za dres koji nosi i imace moje postovanje.Inace 2002 sam bio u vojsci i sa mnom je sluzio tada anonimni nikola zigic,koji je navijao za Partizan,bezali smo iz kasarne kada je PFC igrao basket u Baru i na fudbal u Budvi..."
Moglo je samo da se desi da Vojska bezi od :ziga: .Da ne kazemo da :ziga: nkad nije bio anoniman angry.gif . May the :ziga: be with you!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...