Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Чарлс Нзогбиа, репрезентативац Француске, није желео да истрчи на терен у дресу премијерлигаша Вигана, јер му управа не допушта да напусти клуб и пређе у Бирмингем.Нзогбиа је зато кажњен са 70.000 фунти преноси Мирор. А, на дан меча тренирао је по посебном програму.sta sve ljudi rade samo da bi igrali sa :ziga: u timu.

Link to comment
Нзогбиа је зато кажњен са 70.000 фунти преноси Мирор. А, на дан меча тренирао је по посебном програму.sta sve ljudi rade samo da bi igrali sa :ziga: u timu.
Sve ce mu se to stostruko vratiti na onom svetu (u Birmingemu)...Martyrdom+of+St.+Charalambos+2.jpg
Link to comment

Kaluđerović jedva čeka da debituje, već u subotu protiv Inđije, a medijima je otkrio kada je prvi put gledao Zvezdu na "Marakani"."Bilo je to u kupu UEFA protiv Selte, zajedno sam otišao sa :ziga: . On je tada bio nepoznat igrač, nastupao je za Krivaju, a trenirao ga je moj otac. Eto, od tada maštam da obučem dres najvećeg srpskog kluba", rekao je Andrija Kaluđerović.

Link to comment
Kaluđerović jedva čeka da debituje, već u subotu protiv Inđije, a medijima je otkrio kada je prvi put gledao Zvezdu na "Marakani"."Bilo je to u kupu UEFA protiv Selte, zajedno sam otišao sa :ziga: . On je tada bio nepoznat igrač, nastupao je za Krivaju, a trenirao ga je moj otac. Eto, od tada maštam da obučem dres najvećeg srpskog kluba", rekao je Andrija Kaluđerović.
:ziga::Hail:
Link to comment

rekao sma vec da ce kaludjerovic biti dobro pojacanje ali nisam se nadao da ce biti OVAKVO pojacanje. ko se sa :ziga: druzi taj golove mece, stara srpska izreka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...