Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

jedva cekam da Zile oplete po anglikanskim njivama i oranicama:ziga:
u sunderlendu prva utakmica, i vec nazvali stadion po :ziga:...
Sunderland v Birmingham City 15:00 Stadium of Light
:ziga:
Link to comment

Naravno da se zove stadium of light, kad na njemu prvu utakmicu u istoriji Premijer lige igra :ziga:Meklis dokazuje da je najbolji trener na svetu- :ziga: će svakako biti veliko pojačanje za nas. Može da upošljava igrače i sve dok ne budemo igrali isključivo dugim loptama na :ziga: , biće dobro. Veoma je zgodan za menjanje tempa igre, promenu stila igre. Ukoliko bude igrao kako treba, ne samo da sam siguran da ćemo od :ziga: videti golove, već i da će :ziga: stvarati šanse za druge.

Link to comment

jak mi trener...

Naravno da se zove stadium of light, kad na njemu prvu utakmicu u istoriji Premijer lige igra :ziga:Meklis dokazuje da je najbolji trener na svetu- :ziga: će svakako biti veliko pojačanje za nas. Može da upošljava igrače i sve dok ne budemo igrali isključivo dugim loptama na :ziga: , biće dobro. Veoma je zgodan za menjanje tempa igre, promenu stila igre. Ukoliko bude igrao kako treba, ne samo da sam siguran da ćemo od :ziga: videti golove, već i da će :ziga: stvarati šanse za druge.
to ko da je rekao: ukoliko sunce izadje na istoku, a zadje na zapadu...:ziga:
Link to comment
jak mi trener...to ko da je rekao: ukoliko sunce izadje na istoku, a zadje na zapadu...:ziga:
Kako ne shvatas. To je takticka zavrzlama kojom zeli da zbuni svoje kolege u drugim klubovima.Mada mislim da mu ne trebaju takticka nadmudrivanja kad ima jednog :ziga: u timu, ali nije navikao covek :Hail:
Link to comment

Otkrivena tajna mnogobrojnih asistencija koje :ziga: upucuje kolegi napadacu O'Connoru:O'Connor's contract had been due to expire after the season, but the club extended the deal until the end of 2010 in order for O'Connor to prove his fitness.:ziga: :ziga:

Edited by Takeshi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...