Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

otvorio nalog... <_< pa, napravili smo forum samo da bi to mogli pisati:ziga: :ziga: :ziga:
Ja sam zbog toga naučio da pišem.:ziga:
Link to comment
post-92-12729295821108.jpg:ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:
Samo da skrenem pažnju (ne vidi se u ovoj maloj rezoluciji) da su ova tri fudbalera Espanjola namerno dobila kartone kako bi im pored imena stajao :ziga: smajli koji hejluje u pravcu strelca dva pogotka...
Link to comment

Gledam drugaricine fotke na fejsu, kad ugledah jednu prelepu devojku na jednoj od fotografija. Uđem u njen profil, lepotica se zove Milica Žigić. :Hail: Kada bih je smuvao, bio bih najsrećniji čovek na svetu.

Link to comment
Gledam drugaricine fotke na fejsu, kad ugledah jednu prelepu devojku na jednoj od fotografija. Uđem u njen profil, lepotica se zove Milica Žigić. :Hail: Kada bih je smuvao, bio bih najsrećniji čovek na svetu.
Pa je ozenis i uzmes njeno prezime! :ziga:
Link to comment
Pa je ozenis i uzmes njeno prezime! :ziga:
I onda budem Šumejker-Žigić 9Je l' :Hail: nosi broj 9 na dresu? Ako nosi, onda mi se ON obratio kad sam birao nick?
Link to comment
Gledam drugaricine fotke na fejsu, kad ugledah jednu prelepu devojku na jednoj od fotografija. Uđem u njen profil, lepotica se zove Milica Žigić. :Hail: Kada bih je smuvao, bio bih najsrećniji čovek na svetu.
ne znam kakva je ta tvoja milica :ziga:, ali meni je mirjana :ziga:-khairallah = :ziga:!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...