Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

:ziga: ovo samo pokazuje kakva je magija u pitanju. od 6 milijardi ljudi i miliona foruma, dva coveka u isto vreme, na istom mestu, sa istim simbolima postovala istu sklop reci:ziga: :ziga: :ziga: :ziga: :ziga:
Link to comment

Au ovo ide i dalje nego sto sam pretpostavio. Ja sam mislio da ce :ziga: postati car samo Zapadnog Rimskog carstva, a u stvari :ziga: ce ponovo ujediniti Istocno i Zapadno Rimsko carstvo, premestiti sediste u Konstantinopolj (Zigopolj), ujediniti Hriscanstvo i izgladiti nesporazume jos iz doba Velike Sizme...

Edited by mobio
Link to comment

Najnovija vest je da su turske svetovne i duhovne vlasti ponudile da vrate Aja Sofiju pravoslavnoj crkvi ukoliko :ziga: potpise za Fener. Ono sto nije uspelo mnogima :ziga: ce resiti jednim potezom pera. :Hail: :Hail: :Hail:

Edited by mobio
Link to comment

Roma zajmi, pa kupuje :ziga: na leto?Roma i :ziga: , ponovo u istom naslovu. Ovog puta na stupcima tiražnog italijanskog sportskog lista "Korijere delo Sport".U poslednjem izdanju, "Korijere" je objavio tekst u kojem se poziva na svoje izvore i tvrdi da su se čelnici Rome nedavno sastali sa :ziga: i pričali o načinu na koji bi Srbin mogao da stigne u Rim još ove zime.Navodno, Roma će u nedostatku "ogromne kolicine keša", pokušati da pozajmi centarfora srpske reprezentacije u januaru, sa opcijom da narednog leta u potpunosti otkupi njegov ugovor od Valensije, po ceni između sto i dvesta miliona evra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...