Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Vilja mjesec dana van terena :ziga:
dok se jednom vilji ne smrkne, fudbalskoj planeti ne svane :Hail: lukavi mali satnici iz valencie, još su hteli sinoć da ga posvadjaju sa vernom i objektivnom publikom u santanderu...tako što će im dati gol.ali tamo žive sledbenici koji su prošli mnogo nedeljnih misa kod svetog :ziga: Edited by Smilair
Link to comment
pa kad je glup, sta ce mu pojacanja pored 1 :Hail:
grešnik si. kaže se :ziga: a ne :Hail: ali se mlad, pa ti se oprašta, jer :ziga: je milostiv Edited by Smilair
Link to comment

Nego, sto niste nama neupucenima prijavili da postoje dva Zigica?Ja danas vrtim kanale kad na sos-u vidim Zigu, daje intervju.Isti on, ista faca, glas, frizura...ali ipak nesto fali.Prica covek o Vranju i vaznoj pobedi. Ja se tu zbunio :blink: Na kraju saznao da Zigin brat igra za lokalni Proleter sa klise.Trebala bi Vosa da ga kupi, cisto radi patkometrije.Nas Ziga je bolji/lepsi od vaseg i slicno :)

Edited by Nevernik
Link to comment
Nego, sto niste nama neupucenima prijavili da postoje dva Zigica?Ja danas vrtim kanale kad na sos-u vidim Zigu, daje intervju.Isti on, ista faca, glas, frizura...ali ipak nesto fali.Prica covek o Vranju i vaznoj pobedi. Ja se tu zbunio :blink:Na kraju saznao da Zigin brat igra za lokalni Proleter sa klise.Trebala bi Vosa da ga kupi, cisto radi patkometrije.Nas Ziga je bolji/lepsi od vaseg i slicno :)
lukicu, reaguj! anticu, reaguj!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...