Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Namerno su mu ovo uradili zlikovci iz Valensije, da ga nateraju da postigne pogodak u Santanderu. :cry: A igraci Rasinga, po navici, automatski prosledjuju sve lopte ka :ziga: Svejedno, :ziga::Hail:

Link to comment
http://www.kurir-info.rs/clanak/sport/kuri...iga-bez-milostiŽiga bez milostiSrpski fudbalski reprezentativac očekuje da će večeras pogoditi mrežu svog bivšeg kluba Rasinga iz SantaderaOBEĆANE OVACIJESrpski fudbalski gigant™:ziga: ne bi trebalo da brine o dočeku koji mu se priprema na stadionu Rasinga. Navijače domaćeg tima nije naljutila njegova izjava da će proslaviti gol u dresu Valensije, što je zaključak koji se donosi na osnovu rezultata ankete sprovedene na zvaničnom sajtu Rasingovih fanova. Na pitanje „kakav doček zaslužuje Nikola Žigić“, čak 89 odsto učesnika ankete izjasnilo se za odgovor „ovacije“, 11 odsto je za „ignorisanje“ :isuse: , dok nijedan glas nije zabeležen za „zvižduke“.- Srećan sam što me navijači mog bivšeg kluba poštuju i cene. To je dokaz da sam u toj sredini ostavio dobar utisak - rekao je Nikola Žigić.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...