Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

uuuuuuuuuu kakva erotika, kakve ribindzole, bruka!!! ovo je sigurno Zile pamprchio u slobodno vreme :ziga:nadam se da su punoletne
pamprčenje ovih normalnom čoveku osigurava 5-10 godina teške robije, ali ne i :ziga:
Link to comment
pamprčenje ovih normalnom čoveku osigurava 5-10 godina teške robije, ali ne i :ziga:
apsolutno :ziga:zakon bi dosao u tesku koliziju sa samim sobom kad bi Zileta potkacio na bilo koji nacintog trenutka bi prestao da vazi i potishtenim hodom bi se odgegao na smetlishte pravnih akata
Link to comment
uuuuuuuuuu kakva erotika, kakve ribindzole, bruka!!! ovo je sigurno Zile pamprchio u slobodno vreme :ziga:nadam se da su punoletne
:ziga: ne pamprči... On žene šalje na 7. nebo...
Link to comment
:ziga: : "Želim da se dokažem"Napadač Valensije :ziga: kaže da je odbio sve ponude pošto želi da ostane u Valensiji i dokaže da se klub nije prevario kada ga je dovela pre dve godine."Odbio sam sve ponude, jer želim da i sledeće sezone igram za Valensiju", rekao je :ziga: za španski dnevnik "Provinsijas", a preneo Skaj Sport. Mediji su spekulisali da bi 28-godišnji :ziga: u letnjem prelaznom roku Valensiju mogao da zameni engleskom Premijer ligom, preciznije Blekburnom ili Aston Vilom.Spekulacije su "podgrejane" činjenicom da je 2,02 metara visoki napadač prolećni deo prošle sezone proveo na pozajmici u Rasingu, pošto stručni štab valensije nije računao na :ziga:."Vrlo sam srećan što sam se vratio u Valensiju i spreman sam da treneru Unaju Emeriju pokažem da zaslužujem mesto u timu. To mi je trenutno najveći izazov", naveo je :ziga: i pomenuo da je imao brojne ponude drugih klubova."Moj menažer je dobio mnogo predloga i iz Španije i iz Evrope, ali moja odluka je jasna. Da ostanem u Valensiji. Nisam lično o tome razgovarao sa trenerom, ali uprava kluba zna moje namere i zna da se neću predomisliti", istakao je :ziga:.
zar postoje takvi kojima 1 :ziga: treba da se dokazuje?!:ziga:
Link to comment
ko ce biti najbolji igrac Rasinga?... :ziga: 41% pa 100 mesta prazno...
Да је играо целу сезону, било би 82%. :Hail::ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...