Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

Barsa želi :ziga:!
Laporta ovih dana izmišlja kako dobija nekakve "stratosferske" ponude za Etoa jer želi da mu na lep način, budući da je ovaj dosta dao više-od-kluba Klubu, saopšti da im više jednostavno nije potreban jer 1 :ziga: stiže u Blaugranu. A i krajnje je vreme bilo da uz Messija zaigra i MESIJA, Naš Gospodar i Kralj, Njegovo Visočanstvo koje ovde slavimo. :ziga:
Link to comment

Ima li kakvih informacija koja to ekipa preuzima od Reala epitet najjače™ pojačane tokom ovog prelaznog roka? Mislim, razume se da se naš :ziga: , kao 1 veliki prijatelj fudbala pre svega, ne bi podao fašistima™ ni za kakve novce...koliko god to oni želeli. -_-

Link to comment

Svetski poznati i priznati DJ, Tom Novy, odradio je pesmu u cast velikom :ziga:Pesma :ziga: nje je zasigurno je buduci svetski hit za sva vremena :Hail: Ritam je laganeze, bas kao i nacin na koji nas :ziga: igra und zabija :Hail:

Link to comment
:ziga: :ziga: :ziga:Povucen u osamu moravske doline, u tisini sam kontemplirao o poreklu zivota i njegovom konacnom ishodu. Shvatio sam ontolosku istinu da je :ziga: 1 i jedini. Zivot pocinje sa :ziga:, zivot se njime i zavrsava. Kosmos je konacan, :ziga: je beskonacan. :Hail::ziga::Hail::ziga:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...