Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

„Rođen sam kao Zvezdaš, odrastao sam kao Zvezdaš i zauvek ću ostati Zvezdaš. Mogu ja da odem iz kluba, ali Crvena zvezda neće nikada iz mog srca. Srećan sam što sam nosio crveno-beli dres i znam da će moja Zvezda ponovo biti ponos miliona navijača“, ističe Nenad Milijaš.Lepse je izdaleka...Pozdrav Kapetanu Mikiju, uz zelju da se razmase u PL.

Link to comment

Kakve ovo veze ima sa :ziga: (osim sto je :ziga: indirektno podigao cenu Milijasu)? I zasto je odjednom u naslovu topića malo ž?? <_<

Link to comment
Kakve ovo veze ima sa :ziga: (osim sto je :ziga: indirektno podigao cenu Milijasu)? I zasto je odjednom u naslovu topića malo ž?? <_<
izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo, valjda ce nam :ziga: oprostiti.:ziga:
Link to comment
Navodno se Wolfsburg zanima za :ziga: Ta na na na na na na na Liga sampiona....
Pa da sledece godine :ziga: i golman budu najbolji napadacki tandem u istoriji Bundes lige. :Hail:
Link to comment
Navodno se Wolfsburg zanima za :ziga: Ta na na na na na na na Liga sampiona....
Valensiji ce da se pokvari fax od silnih ponuda za :ziga:
Los Che must be worried about the health of their overworked fax machine. Bundesliga champions Wolfsburg are closely monitoring the situation of Valencia's Nikola Zigic.
:ziga::ziga::ziga:
Link to comment

wolsburg, stutgart, hamburger, od ranije west ham, aston vila, sunderland, blackburn, espanjol... a u igru je usao i lyon...klik:ziga: :ziga:-benzema :Hail: ne bi bilo fer prema florentinu, tolki milioni, a sve bi bilo jasno... :ziga:

Link to comment

da ne bi doslo do zagusenja ovog novog i ultrabrzog servera, bolje je da licitiramo klubovima koji nisu zainteresovani za :ziga: .takav klub naravno ne postoji, kruzi™ prica da se i partizan zainteresovao za usluge 1 :ziga: samo da bi imali tu cast da ih :ziga: odbije.da i oni osete kako je biti velikan, davno je bila ta '66.:ziga:

Edited by Psihodelija
Link to comment

Njegovo visocanstvo navija za Partizan od malih nogu, problem je bio samo sto je Bjeki bio smesan na terenu, pa je iz revolta otis`o tamo gde je otis`o.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...