Jump to content
IGNORED

Žiga


harper lee

Recommended Posts

:blink: Zasto su prva dva gola pripisana tamo nekome, kada se lijepo vidi da ih je Ziga dao? :ziga:
Red je i da drugi budu strelci. :ziga: je ionako svejedno, on moze da da gol kad god to pozeli.
Link to comment

Nakon tri kola u kojima je :ziga: pokazao svu velicinu svog :heart:, i u kojima je prastanjem i ljubavlju opominjao golmane da se dozovu pameti, nista nije pomoglo. Neiskuskni Valjadolidjani su u svojoj gordosti pomislili da se Rasing moze pobediti. :ziga: im je objasnio zasto ne moze...1 gol i tri asistencije (ako niste primetili, :ziga: je kod 3. gola pipnuo loptu 2x glavom, tako da je sam sebi asistirao).:Hail::ziga:

Link to comment
:ziga: za opstanak RASING će i sledeće sezone igrati protiv Barselone, Reala, Valensije... pošto je :ziga: (27), novim golom za pobedu protiv Valjadolida (3:2) rukovodstvu kluba i navijačima doneo miran san dva kola pre kraja šampionata španije.- Bilo je teško vratiti se u igru posle dva primljena pogotka za samo sedam minuta - jasan je :ziga: .Sveje krenulo na vodenicu Rasinga posle isključenja igrača gostiju.- Otvorile su nam se sve karte, krenuli smo na pobedu. Uspeli smo da izjednačimo, a onda smo strpljivo čekali njihov kiks. I na kraju ga dočekali.Sjajni napadač je u 85. minutu nadvisio golmana Valjadolida i glavom postigao gol za veliko slavlje.- Bili smo svi srećni i zadovoljni, a ja sam udario u pravom trenutku pečat na dobru sezonu u Rasingu. Bilo je važno da pobedimo i tako izbegnemo kalkulacije oko opstanka pošto Sportingu bežimo pet bodova.Ostalo je još prvenstvenih 180 minuta, :ziga: je do sada na 18 mečeva 12 puta bio strelac.- Moja misija se ovde bliži kraju i po slovu ugovora od juna sam ponovo igrač Valensije, a da li ću ostati na ?Mestalji? biće poznato za nekoliko nedelja. Ponuda ima i sve je otvoreno - zaključio je :ziga: , za kojeg je veoma zainteresovana Aston Vila.Prema najavama spremni su da izdvoje čak 18 miliona evra... :ziga: REPREZENTACIJA, PA ONDA ODMORVEĆ 1. juna :ziga: dolazi u Beograd na pripreme reprezentacije za mečeve sa Austrijom (6. jun - ?Marakana?) i Farskim Ostrvima (10. jun - Toršavn).- Neću igrati zbog kartona prvi meč, ali ću raditi da sačuvam formu :ziga: , Odmor sledi tek kada upišemo šest bodova u kvalifikacijama - jasan je :ziga: .
Link to comment

Nije to za opstanak, to je ispunjena zelja svih pravih ljubitelja bubamare jer da Rasing nije pobedio, Primera bi propala, pa su hteli na vreme da obezbede sponzore. Ako :Hail::ziga: ode u Englesku svi sponzori ima da se presele na Ostrvo, zato je bilo bitno da zainteresuju :Hail::ziga: da obezbedi Primeri sponzore.

Link to comment

španska štampa ističe da statistika ne otkriva pravu sliku :ziga: zasluga budući da ne postoje parametri koji beleže sve njegove skokove u oba šesnaesterca, koliko protivničkih fudbalera pokušava da ga zaustavi prilikom prekida i koliko to prostora ostavlja njegovim saigračima.Naravno da ne postoje parametri kojima bi se merio :ziga: - :ziga: je parametar za sve.:Hail::ziga:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...