Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Ne samo što takav kalibar danas ne prolazi, nego bi Inzagi2 u VAR eri bio potpuno beskoristan jer mu ne bi prolazili oni golovi gde je bio jednom nogom u ofsajdu. A bilo ih je

Link to comment

Nije nikada bilo puno takvih igrača, nema ih ni danas. Retko dobar i efikasan trpač, a najbolje je trpao kad je bilo najpotrebnije. Ovo za Ronalda i pazi sad suštinsku jurnjavu isključivo za individualnim nagradama je već presmešno.

 

Al evo s obzirom da me je Deko asocirao na Barsu, ovako je trpao sa punih 37

 

 

  • +1 2
Link to comment

Nevidjeni car. Imao je bolju tehniku od halanda npr, sut glavom definitivno. Haland ima nerealne fizikalije pa sad moze da se diskutuje ko je tu bolji zapravo… ali inzagi je car.

Link to comment

Koji će kurac Halandu tehnika, kad je brži, viši i jači od svih :D

 

Verovatno bi mogao i to da savlada, da mu ekšli treba

Link to comment

Inzagi je slavio golove kao kad Lada Samara prođe tehnički

 

Takijeh više nema

 

I Yveydi je uvalio 2 koma, 1 regularan, drugi iz nenjegovog ofsajda

 

I onda opet 2 šugavca u finalu Liverpulu, prvi ga Pirlo pogodio u leđa, drugi jedva lopta stigla do gola i opet izbegao opsajd

 

Đubre, i penzionisan mi ide na kurac

  • +1 2
Link to comment
15 hours ago, Ratamahatta said:

Telo vodoinstalatera i predatorski instinkt Marijane Mateus

 

39 minutes ago, Ratamahatta said:

Inzagi je slavio golove kao kad Lada Samara prođe tehnički

 

Prosto ne znam gde ovo da stavim, na Laugh, Bitne postove, Minijature... Bravo, bis!

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Gledao sam jednom scherzi a parte, kad je on u restoranu na veceri, pa ga naloze da su teroristi postavili bombu i da ne mrda dok ne cuje znak koji ce da da antiteroristicka brigada, i kad cuje znak svibda skoce u bazen koji je tu par metara od stola.... I cuje se znak, i pipo skok u bazen dok ostali crkavaju od smeha

Link to comment

Toto je odigrao odlicno u Mesini kod Zemana u drugoj ligi pa ga je je kupio Juve u sezoni pred Mundijal. I tu je bio dobar, ali poziv u Azure je bio iznenadjenje za sve. Otisao je kao peti spic Italije i usao u legendu sa samo dvije dobre sezone u karijeri.

 

Posle Mundijala se ugasio... Inter i Japan, nista vrijedno pomena.

Edited by MiddleClass
  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Ratamahatta said:

Inzagi je slavio golove kao kad Lada Samara prođe tehnički

 

Takijeh više nema

 

 

Ima moj ćale dve, uredno prolaze tehnički. Hoću da mu kupim normalan auto, ne da.

  • +1 1
Link to comment

Sledećeg leta bi trebalo da se igra novooformljeni FIFA WORLD CLUB CUP sa 32 ekipe, koji bi trajao od sredine juna do sredine jula. Domaćin je USA. Obećane su velike novčane nagrade timovima za učešće, no malo ko je zainteresovan za to, De Brujne je izjavio skoro da bi igrači koji igraju to imali samo 3 nedelje pauze između završetka turnira i početka nove PL sezone, što ozbiljno sugeriše da bi engleski timovi (a i ostali) mogli da pošalju B sastave na ovo.

 

Sad se javio i brazilski fudbalski savez, rekli su da ne planiraju da stopiraju prvenstvo za vreme ovog kupa, iako tri njihove ekipe nastupaju na njemu. Te tri ekipe bi za to vreme propustile čak 9 mečeva koji pretpostavljam ne mogu da se naknadno odigraju, što znači da će negde nastupati sa B ekipama sigurno.

Šlag na tortu zajebancije je što bi se ovo igralo u sred prelaznog roka, a posledice toga su višestruke i svaka je smešnija od prethodne.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...