Jump to content
IGNORED

Fudbalska kupusara


Lancia

Recommended Posts

Just now, Deco said:

 

Sve i da je baš tačno tako, nisam siguran kakve to veze sa njim lično ima? Jedino ako postoje neke indicije da ih plaća/instruira ili već nešto slično.

 

Nista nije nemoguce, s obzirom na to da je navodno uticao na to da ESPN otpusti Martina Libermana, a evo sad vidimo u slucaju Karager koliko mu smeta svaka kritika. Mislim da nije iskljuceno da neko iz njegovog tima uz njegovo znanje i saglasnost placa neke botove i pravljenje videa koji lazu o konkurenciji, kao i da placaju moderatore na redditu.

 

Evo npr. Quora, neverovatno mi je da je 500 ljudi glasalo za ovo kao najbolji odgovor:

 

download.png

 

Maradona je 1990 imao Batistutu (koji je 1991 postao reprezentativac :lolol:), a Messi "did the dragging alone" 2014 godine. :isuse: I odgovor uopste ne pominje da je Argentina Maradone 1986 dobila Nemacku u finalu. Neverovatna glupost za koju glasaju masovno. 

 

Bilo kakav iole objektivan odgovor nema sanse da bude upvoteovan na ovom sajtu. I ovo je jedina anomalija koju sam video, sajt je odlican inace. Nema sanse da ovakva glupost koja bude upvoteovana za NBA ili boks.

 

Ali slazem se da ovo nema veze s njim, samo me eto nerviraju njegovi fanboyevi pa malo rantujem.

Link to comment

Iskreno reddit je potpuno besmisleno uvlačiti u priču s obzirom na to šta tamo sve može da se pročita.

 

Na Barselona delu deluje da je konsenzus kako je Buskec i dalje fantastičan i unikatan igrač koji apsolutno treba da igra 90 minuta svaku utakmicu, U realnom životu gorepomenuti teško da ima fizikalije da igra futsal više a kamoli regularan fudbal, cenim da ga pošalju na onaj Kuperov test da bi pao kao kruška (a to su mislim sudije morale svojevremeno da prođu da bi uopšte mogle da sude).

 

Za ovu Quoru nemam blage, samo mi se čini da budalaština na internetu sasvim dovoljno može da se nađe i inače bez da mora to neko da koordinira/instruira.

  • +1 1
Link to comment

Biennial World Cup could help solve migrant crisis - FIFA president Gianni Infantino

 

FIFA president Gianni Infantino linked his plan for biennial World Cups on Wednesday to giving more hope to Africans who risk their lives crossing the sea to Europe.

In a speech to European lawmakers, Infantino said football was being dominated by the few who "have everything" and it needed to be more global and inclusive.

 

https://www.espn.com/soccer/fifa-club-world-cup/story/4579616/fifa-president-gianni-infantino-on-biennial-world-cup-better-for-refugees

 

the wire roland brice GIF

Link to comment
On 22.1.2022. at 16:13, Meazza said:

 

Meni nije (ako mislimo na isto), ono sto sam video je dupelizacka izjava bez samopostovanja. "Da, ja sam za tebe magarac i ti si najveci"... Fuj.

 

On 22.1.2022. at 16:15, Lancia said:

Ja sam to shvatio kao ironiju, mozda previse od ocekujem od Karagera :)

 

 

"... ali ne ulaziš u moj tim, jebiga". Odradio ga je rutinski :lol:

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Biennial World Cup could help solve migrant crisis - FIFA president Gianni Infantino

 

FIFA president Gianni Infantino linked his plan for biennial World Cups on Wednesday to giving more hope to Africans who risk their lives crossing the sea to Europe.

In a speech to European lawmakers, Infantino said football was being dominated by the few who "have everything" and it needed to be more global and inclusive.

 

https://www.espn.com/soccer/fifa-club-world-cup/story/4579616/fifa-president-gianni-infantino-on-biennial-world-cup-better-for-refugees

 

the wire roland brice GIF

 

Psihopata.

 

"We need to find ways to include the whole world to give hope to Africans so that they don’t need to cross the Mediterranean in order to find maybe a better life but, more probably, death in the sea."

 

Pošto kad Libijac vidi npr. Obalu Slonovače kako igra 0-0 protiv npr. Norveške na SP, reći će, "Jebeš migraciju, nije tako loše ni ovde, ima nade u budućnost."

 

Afrikanci u principu migriraju u Evropu uglavnom zbog fudbala.

Edited by Weenie Pooh
  • +1 2
Link to comment

možda će dosta evropskih saveza da popizdi jer će njima izbiti pare iz džepa kad se ukine evropsko prvenstvo, ali dobija skoro 60 glasova u africi

na kraju krajeva, nije izbeglička kriza samo u africi. i bliski istok je u plamenu, a azija ima 50ak fudbalskih saveza koji isto imaju pravo glasa kad se odlučuje o reizboru.

latinosi iz centralne amerike isto kopaju tunjele ispod zidova od sandy egga do el pasa. koliko conacafc ima glasača? nije ni to za baciti

briga o izbeglicama za fifu je isto što i briga uefe za male i siromašne klubove kompostela kremoneze fođa rushden & diamonds

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Tri autogola za poluvreme. Savršeni het trik. Glavom, levom i desnom nogom.
FB_IMG_1645407320390.thumb.jpg.246e9998a3e10b86de872303b82caa7e.jpg
pa dobro, treći jedino "sa dve leve" uleteo




Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...