July 3, 201015 yr Ajd da kopiram Tičera. Treba mi sobna antena sa pojačalom. Kupujem. Beograd.Za HD gledanje SP?Samo da te obavestim da ne ideš na buvljak i džabe se nerviraš, neki turski krsevi su 950 din!!!Mamu im jebem lopovsku!!!
July 3, 201015 yr Author Ma jok, idem sutra u posetu prijateljici koja je zbog selidbe ostala bez kablovske, pa ću i to da joj ponesem. Rekoh da ne lutam po radnjama, a neko verovatno još uvek ima i naše prastare (ali kvalitetnije od turskih).
Create an account or sign in to comment