Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako je taj Alonzo glup. Obišao bi ga pre ili kasnije, trebao je samo odmah da propusti Kubicu nazad i nema kazne, ali neee, neće on. Neka mu, baš.

Link to comment

Moram da pojedem sopstveno govno i da kazem da je ova sezoba, za sad, odlicna (iako moj tim "briljira" <_< )! Doduse, cesto su razen brljotine doprinele tome, ali uzbudljivo je i zabavno za gledanje.

Link to comment
Wtf? Kakav je ono bio komentar Weberu - "Probaj da se nasmeješ"??
Ceo vikend je protekao pod senkom™ odnosa vozača u Red Bulu, tj odnosa tima prema vozačima. Za ovaj vikend su doneli neko unapređeno prednje krilo, koje je Sebastian sjebo na treningu u petak. U subotu je tim odlučio da uzmu Veberovo srednje krilo (novo) i daju ga Sebastijanu, a da Veberu ostane staro krilo od prošlih nedelja. Red Bul tim je ovo opravdavao činjenicom da Vetel ima 12 poena razlike u odnosu na Vebera, ali i juče i prekjuče se priča samo o ovome. Veber je ovo (vrlo opravdano, po mom mišljenju) uzeo za jasan znak da tim favorizuje Vetela, i juče tokom izjava za štampu se vrlo jasno videlo koliko je raspizđen zbog odluke i cele priče.Inače, pre nego što je Kristijan Horner rekao to preko radija Veberu kada je već prošao pobedničku zastavu, Veber je celom svetu poslao poruku o odnosima u timu, rekavši "not bad for a number two driver". Mali presedan, jer postoje neka nepisana pravila da se prljav veš tima ne iznosi pred novinare, kamoli na otvorenu radio frekvenciju u uživom prenosu za ceo svet 10 sekundi nakon prelaska cilja.
Link to comment
Jergoviks kritikuje Webbera.Nemam pojma, koliko tim ima pravo da favorizuje jednog vozača, toliko ovaj drugi ima pravo da pizdi. Njihov problem je što Webber za jednu dvojku opasno dobro vozi i da će tim sve ređe imati Vettelovu bodovnu prednost kao pokriće za te šupačke poteze kao što je bilo ovo sa krilom. Jednostavno, pre ili kasnije će morati da kažu, Vettel je naše dete i biće još mnogo godina, a ti uskoro ideš u penziju i ćao! Strašno uzbudljiva i, čini se, nimalo proračunata ekipa, daju ovoj sezoni tu posebnu petparačku notu.:D
Link to comment

Hmm, to koliko Webber sjajno vozi smo videli u Valensiji (a i mnogo puta ranije). Vettel se juce sjebao, pao na poslednje mesto, pa se na kraju dovezao do sedmog mesta. Naravno da nije lako odvesti trku prefektno od starta do finisa na prvom mestu, ali sta cemo kad ne ide bas sve kao po loju?I moram da priznam da je cela ova prica oko Red Bull-a pocela da mi se gadi. Mediji koji prate ovaj sport su uvek bili za :puke: A nije i da su sami ucesnici nevinascad.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Nevinaščad :wub:Nego, Mojo, kada ćemo mače od buva da trebimo? :)A da, to nije tema. Jergovik me iznenadio, nekako mislim da Veber sa razlogom pizdi. Ili sam to samo ja uvek za (iz)nošenje prljavog veša među ljude..

Edited by Buck Naked
Link to comment
WEBBER TO START NEXT RACE IN A '98 PUNTOFORMULA 1 car-pointer Mark Webber will start the next Grand Prix in a 1998 Fiat Punto.Red Bull's management have promised Webber that the ashtrays will be cleaned and the boot emptied in order to make the car as competitive as possible. The Punto will also go through the Executive Valet at the local Esso station rather than the Standard Service.Webber said: "There is no question of favouritism in the Red Bull Team between myself and Sebastian Vettel, although his 14-litre jet powered car doesn't need push starting in cold weather."The controversy started before the Silverstone race when Webber's car was stripped of 90% of its parts to make an amusing sculpture for Vettel's dressing room. But the Australian won the race despite his car consisting of a chassis, three wheels and a wing mirror.Miniature racing pundit Eddie Jordan said: "It was an amazing victory for Webber, as he was basically having to propel his car around the track like Fred Flinstone."I've seen nothing like it since 1975 when Niki Lauda's Ferrari broke down at the Nürburgring and he sprinted the last 15 laps carrying his car over his head."Margaret Hollis, the current owner of Webber's race Punto, said: "I've had it since new and it's a lovely little run-around so it'll be perfect for the tight corners at Hockenheim."I only use it to go to Sommerfield, but I've not changed the oil thingy since I bought it so he may want to have that looked at by a man.
Link to comment
Nevinaščad :wub:Nego, Mojo, kada ćemo mače od buva da trebimo? :)A da, to nije tema. Jergovik me iznenadio, nekako mislim da Veber sa razlogom pizdi. Ili sam to samo ja uvek za (iz)nošenje prljavog veša među ljude..
Mislio sam "nevinašcad" :D (psst, da ne vidi/ne cuje pacejah :ph34r: )Cisto da budem do kraja jasan, slazem se da Webber pizdi s razlogom oko ovoga. Guraju Vettela, to je ocigledno odavno. A jbg, mlad je, nada™ je, nije to ni toliko neocekivano s njihove strane (opet, da se razumemo™, nisam ni Vetteloljubitelj). Ali nije ni Webber nevinasce :DDosta mi je vise ovog naduvavanja, igranja, podbadanja, tuzne ili nervozne face Krisa Hornera... Dajte posibajte se lepo ili brate dosta vise!
Link to comment
Vilnev prijavio ekipu za Formulu 1 Nekadašnji vozač Formule 1, Kanađanin Žak Vilnev, saopštio je da je za sledeću sezonu šampionata Formule 1 predao prijavu za ekipu koja se zove Vilnev rejsing. Sada već 39-godišnji Vilnev se iz Formule 1 povukao 2006. godine, a pominjalo se da bi mogao da vozi za ekipu Stefan GP koja nije primljena u šampionat.- Nikada nisam krio da radim na projektu sopstvene ekipe u Formuli 1. Ipak, za sada neću izlaziti u javnost sa bilo kakvim detaljnim informacijama na ovu temu, rekao je Vilnev.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...