Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jest da nije najvaznije, ali zanima me hoce li Mercedes GP preuzeti "Srebrna strela" izgled i ste ocekivati od Mclarena posle toga. Ipak tih ovih 10-15 godina srebrna boja je zastitni znak McLarena kao tima i deo vizuelnog identiteta, da ne kazem brenda... Mada je meni ipak ona crveno bela (Marlboro) varijanta draza srcu. Mozda opet bude tako zbog Vodafona i Emirata, pus sto je Toyota otisla pa ce opet biti jedinstven crveno-beli bolid... :huh: Just thinkin' aloud...

Link to comment

Stvarno je glupo ovo sa (mono)nacionalnim ekipama! angry.gifJebote, gde će Kimi!? :huh:I glupi Meklaren, otima se za Jensona :isuse: Meni on drag, dasrazumemo, ali nije baš vrhunski vozački kalibar. Mada, neka me razuveri..

Link to comment

Glok u Menoru, sta god to predstavljalo, a Button navodno vec sve zavrsio sa McLarenom i to na 3 godine. Tandem Engleza jeste za :puke:, ali ako nista bar je zagarantovana zabava meleona sa njihovim sujetnim igricama, kreiranje klanova, medijski cirkus, kazne i verovatnao oduzimanja bodova (a ne sumnjam i British GP pobednik koji ne dolazi sa ostrva OPET)...Samo jos fali crying baby Alonso sa svojim "Ja sam prvak sveta" miniranjem projekta "Englez prvak sveta" kukajuci po AS-u i MARKI. To bi vec bio tro fantastiko ogavnosti!

Link to comment

Da li ima negde neka analiza što Meklaren nije uzeo Kimija!?!Izgleda da nije bilo do njega (mada, ako je tražio previše novca, onda je do njega), nego do Meklarena. Kreteni.Opcije?1. Novac2. Saznanje da neće imati konkurentan auto3. Komplikovanost međuvozačkih odnosa (dva šampiona)4. Manjak alkohola u McL padoku5. ?

Edited by Buck Naked
Link to comment

Da, ali ne Meklarenovog. Hteo je da ode negde gde bi bio konkurentan, Meklaren to jeste. On probao, verovatno trazio debelu lovu, ali cak i da nije, ovi su ocigledno opsednuti sveenglestvom. Drugi konkurentan tim - Brawn - je, zbog ulaska Mercedesa, opsednut svenemastvom. Slobodnih mesta u drugim konkurentnim timovima nema. I covek resio da se ne bakce sledece godine (za neke manje pare), pa je odlucio da pauzira, a onda ce da vidi kakva ce situacija da bude za 2011. A tu onda moze da bude ili odlazak u neki manji tim (za malu lovu, jer ako bas bude zeleo da se vrati nece mozi da trazi iste pare kao sad, svakako) ili eventualno uskakanje u neki od jacih timova, ako neki od njihovih vozaca "ne opravda poverenje" u 2010. Ili se nece ni onda vratiti. A mozda mu dobro krene u reliju, pa nastavi karijeru tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...