Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Od svih sada aktivnih vozača, kimi je tu broj 1 bez dileme. ali, kad hoće. kad neće, možeš ga jebati. bilo bi dobro da se vrati na stare staze, i to baš u Meklarenu, fali mu jedna titula iz tog prvog perioda.
Sta znam, deluje i meni da Kimi iz vremena McL i sada nije isti, ne vozi sa istim motivom, strascu...kao fan McLarena nemam problem sto je presao u Ferarri i rado bih ga video nazad, ali pod uslovom da to ne bude puko otaljavanje ugovora. U tom slucaju hvala lepo na svemu, ali dajte mi 1 Niku molicu lepo! Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Od kada sam posetio neverovatnu Tojotinu fabriku u Nagoji (uključujući tu i assembly line, i famoznu pokretnu traku), kao i njen muzejsko-izložbeni prostor malo dalje, sa sve robotima koji sviraju diksilend, i izloženim F1 bolidima, i meni je Tojota prirasla za srce.Yoyogi, javljaj insajderske utiske!
Insajderski - jos da sa otvorenim prozorom, glasnom muzikom i cigarom provozam nekoliko krugova oko moje gimnazije.Neko probao da "sedne" u Formulu 1?To nije sedenje, to je lezanje. Cini mi se da ne bih mogao da vozim ni normalna kola u tom polozaju.Auto je pravi, nije maketa.fo2.jpg
Link to comment

Ma kakav Nik, mislim da će taj isto razočarati.Dajte Kubicu u Meklaren, kad već maštamo! Ili Sutila, nepopularno mislim da bi i taj otres'o mnoge.

Edited by Buck Naked
Link to comment

E jebiga :DŠalim se, naravno, mada je bilo malo kišnih utrka ove godine. (edit: osim one prekinute, gde tabelu zagadiše sa onim 0,5 bodovima)Inače, Alonsu u Ferari dobrodošlicu poželeli i Šumaher, i Montezemolo, pa i ljigavi Briatore kog niko ništa nije pitao.A za Kubicu se sada nadmeće i Tojota, Yoyogi, daj insajderstva!

Edited by Buck Naked
Link to comment

Now you're askin' questions!Naravno:

Pos Driver Weight (kg) 1. Vettel Red Bull-Renault 658.5 2. Trulli Toyota 655.5 3. Hamilton McLaren-Mercedes 656.0 4. Sutil Force India-Mercedes 650.0 5. Barrichello Brawn-Mercedes 660.5 6. Heidfeld BMW-Sauber 660.0 7. Button Brawn-Mercedes 658.5 8. Raikkonen Ferrari 661.0 9. Kovalainen McLaren-Mercedes 675.010. Buemi Toro Rosso-Ferrari 665.4*11. Rosberg Williams-Toyota 684.5*12. Alonso Renault 689.5*13. Kubica BMW-Sauber 686.0*14. Glock Toyota -15. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 682.5*16. Fisichella Ferrari 661.5*17. Nakajima Williams-Toyota 695.7*18. Grosjean Renault 691.8*19. Liuzzi Force India-Mercedes 682.5*20. Webber Red Bull-Renault -* declared weight
Edited by Buck Naked
Link to comment

A, inače, Baton je pao još niže, jer je popio kaznu, kao i još četvorica vozača. Grid će sutra biti ovakav (i opet se sprema ludački finiš sezone):

Pos Driver Team 1. Vettel Red Bull-Renault 2. Trulli Toyota 3. Hamilton McLaren-Mercedes 4. Heidfeld BMW-Sauber 5. Raikkonen Ferrari 6. Rosberg Williams-Toyota 7. Kubica BMW-Sauber 8. Sutil Force India-Mercedes * 9. Barrichello Brawn-Mercedes *10. Alguersuari Toro Rosso-Ferrari11. Button Brawn-Mercedes *12. Fisichella Ferrari13. Kovalainen McLaren-Mercedes **14. Buemi Toro Rosso-Ferrari *15. Nakajima Williams-Toyota16. Grosjean Renault17. Alonso Renault *18. Liuzzi Force India-Mercedes **19. Glock Toyota ***20. Webber Red Bull-Renault **** Five-place grid penalty** Five-place grid penalty for changing gearbox*** Will use new chassis so will start from the pitlane
Dakle, od takmičara za titulu:1. Vettel9. Barrichello 11. Button
Link to comment
.....A za Kubicu se sada nadmeće i Tojota, Yoyogi, daj insajderstva!
Nemam ja tu nista insajderski. Toyota F-1 se vodi iz Nemacke, oni su (osim masine) vazniji od lokalnih. Ne samo vazniji nego su glavni.Juce (petak) jeste bila velika kisa, danas nije.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...