Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

rece lepo hamilton peteru winsdoru u pauzi izmedju q2 i q3 da force india dominira u 2 segmentu. inace, winsdor rece da ce toyota mozda da se povuce sledece godine....

Link to comment

SEKA, bato!To za Toyotu se pricalo odavno, ali su oni (nedavno) rekli da sigurno ostaju. Sem ako naravno nisu, pritisnuti sekom, promenili odluku. :DSto se danasnjeg Fizikelinog i FI uspeha tice, radili ljudi, trudili se i vratilo im se. Pa nek je i odvezao kvalifikacije na benziskim isparenjima (a ja ne verujem da je bas toliko lak), ovo im je lep uspeh. I neka im!

Link to comment
Evo i tezina bolida. Fizikela nije najlaksi, mada jeste lagan (ali ne nesto ekstremno).
Pa samo je Barichelo malo laksi od njega. Bas me zanima sta moze uraditi sutra u prvih par krugova, na stranu tezina. Moze li se odupreti i odrzati tempo po krugu sa kvalifikacija ili ce stvari "doci na svoje mesto". Nema sta, SPA je jedna od najuzbudlkjivijih trka sezone po defoltu!
Link to comment

Steta sto je onaj gmaz Baton (tj Brown GP) bio onako ispred svih na pocetku sezone. Sad se nikad ne zna ko ce sta uraditi na kojoj trci, McLaren 2 trke odlican sad ga nema nigde, pa sad Fizikela, dosta sizofrena sezona.. Uz Monako i Imolu, Spa mi je omiljena staza i ubedljivo najlepsa..

Edited by Prlapan
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...