Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bruno Sena :blush: Elem:

Srpski tim u Formuli 1? Utorak, 4. avgust 2009. 11:42 Srpska kompanija AMCO ima nameru da uloži 70 miliona evra u osnivanje tima Formule 1, "Stefan Grand Prix". Međutim, da bi ušla u "najbrži cirkus na svetu", moraće da dobije spor protiv FIA (Svetska automobilska federacija), koju je tužila, jer joj nije dozvolila ulazak u Formulu 1."Već duže vreme sam zainteresovan da se uključimo u Formulu 1 i konstruišemo i pravimo svoj bolid. Uslovi su bili javni, prijavili smo se na vreme i bili u kontaktu sa FIA oko detalja", objasnio je za "24 sata" Zoran Stefanović, prvi čovek kompanije AMCO. "U postupku smo bili primorani da potpišemo ugovor s firmom 'Kosvort', kao snabdevačem motora, jer smo bili upozoreni da je moguće uspeti samo ako uzmemo njih kao snabdevača. Kako EU ne dozvoljava uslovljavanje u slobodnom poslovanju, mi smo se ipak odlučili da uzmemo drugog snabdevača", predočio je Stefanović gde je nastao problem. On je presavio tabak i uputio tužbu na adresu Evropske komisije. Odluka se očekuje za tri meseca."Bili smo na sastanku sa Bernijem Eklstonom u Londonu i bili smo podržani kao tim koji ima sve što je potrebno. Dva dana pred odluku bili smo 'u igri', ali nismo uplatili depozit za motor i nismo bili izabrani. Za narednu sezonu prijavilo se 15 novih timova, a u Formulu 1 su ušla tri – Manor, Kapus i USF1. "To je nelojalna utakmica i zato postoji Generalni direktorat za konkurenciju koji sprečava takva ponašanja"."Sedište tima bilo bi u Beogradu. Već sada ceo svet priča o srpskom timu u Formuli 1. Zamislite kako bi bilo da se srpska Formula 1 prvi put proveze. Srbiji bi to bilo kao ogromna reklama o sposobnostima njene privrede", zaključio je Zoran Stefanović.
zvuci kao patka i pokusaj self-promotiona...Suvise neverovatno da bi bilo istinito.
Link to comment
Baš šteta, povukao se bre iz straha, shvatio je šta su mladi lavovi :)
Ne,nije iz straha, nego je sjebao kicmu (vratne prsljenove) na nekom motorciklupa su mu doktori rekli da oladi.Ali je mene u toj celoj prichi nesto drugo opasno razbesnelo. Nema veze sasportom nego sa likom i delom predmetnog.On je otishao da zivi u CH jer tamo placa neki minimalni porez. U nemackoj je to svejako debelo. Ali kada se deca radjaju ,radjaju se samo u nemackim bolnicama, a i on je sadadosao u Nemacku na komplikovane preglede,savete i dijagnosze.Zato je kod normanog sveta jako omrazen jer drugi ljudi placaju porez da bi on injegova porodica koristili infarstrukturu u koju ne ulazu ni kintu.
Link to comment

ako je znao da se skrljao u februaru i da ima problema sa vratom, zasto je u sva zvona udario da se vraca? ferari je neozbiljan. mogli su lepo sacekati, proveriti da li moze da izdrzi, pa onda praviti spektakl. ovo vise lici na neki nesporazum oko para, frka zbog bolida koji nije bas tip-top i retke spolne bolesti.

Link to comment
Zato je kod normanog sveta jako omrazen jer drugi ljudi placaju porez da bi on injegova porodica koristili infarstrukturu u koju ne ulazu ni kintu.
Kad su Švabe stipse. Bodirogi se, ukoliko se ne varam, žena porodila u Narodnom Frontu, pa svi ponosni.Ume da bude čudan. Ukoliko me sećanje služi, iz Monte Karla se preselio jer nije video razlog zbog koga bi teglu džema plaćao 3 puta više nego u CH.Onda se desi cunami i čovek sam calne 10M apoena pomoći.A ovo za mlade lavove... Nije da bi dominirao, ali da ga neki Hamilton, Raikonen i bratija deru, jako mi smešno...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...