Jump to content

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

BBC ticker: FORMULA 1:All existing F1 teams, including Ferrari, submit conditional entries for 2010 season.Sounds like a U-turn from the Italians. Fancy that, eh?

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Taman sam pomislio da će svi morati da se samoizbace iz FOTA-e, ali onda videh ovo "conditional"..All FOTA teams have entered the 2010 championship on the basis that: link# 1) The Concorde Agreement is signed by all parties before 12th June 2009, after which all FOTA teams will commit to competing in Formula One until 2012. The renewal of the Concorde Agreement will provide security for the future of the sport by binding all parties in a formal relationship that will ensure stability via sound governance.# 2) The basis of the 2010 regulations will be the current 2009 regulations, amended in accordance with proposals that FOTA has submitted to the FIA.Drugim rečima, još ništa..

Link to comment

dok se ne zavrsi cirkus oko sledece sezone (ne sledece sezone) da se mi okrenemo formuli 2. fia je odlucila da ozivi ovo takmcenje. na standardizovanim masinama se takmici 33 vozaca i medju njima naravno milos pavlovic. u prve dve trke je imao tehnicke probleme, izvozio je samo drugu trku i stigao 17. f2 se prenosi na eurosportu, a mozda ce speedtv prenositi u americi.

Link to comment

Svaka cast! I dalje me fascinira cinjenica da je jedan Red Bull napravio tako konkurentan bolid (za nijansu manje nego pobeda Toro Rossa prosle godine). A Vettel je prica za sebe. Samo napred!

Link to comment
je l' moze neko da mi kaze sta se dogodilo sa hamiltonom?imao je ok rezultate na nezvanicnim, stvarno mi nije jasno :(
Eh, nezvanični nisu uvek dobar reper, nekad se mogu uočiti trendovi, ali očigledno ne uvek. Rosberg uvek briljira u treninzima, a onda nestane.Izašle su informacije o gorivu. Ako se rezultati kvalifikacija promene na osnovu goriva, Baton je ispred Vettela. BBC SPORT'S FUEL-ADJUSTED GRID (with projected race first pit stops*)1 Button (lap 17)2 Vettel (lap 15)3 Webber (lap 17)4 Barrichello (lap 16)5 Raikkonen (lap 17)6 Trulli (lap 16)7 Massa (lap 16)8 Rosberg (lap 18)9 Kubica (lap 20)10 Alonso (lap 14)* Calculated on the weight of fuel left in cars after qualifying had finished
Link to comment

naravno da nisu reper, ali su bar poceli da postizu dobre rez na nezvanicnim za razliku od pocetka sezoneznaci nije imao peh, jednostavno nije moglopih

Link to comment

Nije, nije peh. Već tokom Q3, uključili su se u intervju sa Hamiltonom, gde je ovaj rekao da kako je vreme odmicalo i staza postajala toplija, svi su nalazili više gripa i brzine na stazi, a Meklaren je postajao sporiji(?)

Link to comment

Ajoj kako je Red Bull ujebo malog...ekipa koja nikako nije dorasla izazovu borbe za pobede. Niti "genijalnim" taktickim resenjima. :Hail: za Nelsinjovo obilazenje Luisa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...