Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da bi FIA protumačila da ga je Truli obišao pod žutim zastavicama, i potom oduzela Trulliju treće mesto.

Link to comment
Da bi FIA protumačila da ga je Truli obišao pod žutim zastavicama, i potom oduzela Trulliju treće mesto.
:lol: Toliko mu je stalo? Smrad i olos.
Link to comment

Ovo je sastavni deo F1, to igranje pravilima, volim kad se kockaju (ulozis 5, potencijali dobitak 6, potencijalani gubitak sve, tako rede sampioni, mudaaa big.... Uostalom kako je onaj gmaz Sumaher mogao da 90 i neke odsluzi kaznu odlaska u boks u zadnjem krugu i tako pobedi, jer su mu to pravila tad dozvoljavala.... Nije F1 samo tehnika i vozacko umece, nego i mozak i hrabrost... Dosuse da je ovo neko drugi uradio ispickao bi ga kao najveceg nesportistu, ali jbg kad sam navijac;)

Link to comment
Ovo je sastavni deo F1, to igranje pravilima, volim kad se kockaju (ulozis 5, potencijali dobitak 6, potencijalani gubitak sve, tako rede sampioni, mudaaa big.... Uostalom kako je onaj gmaz Sumaher mogao da 90 i neke odsluzi kaznu odlaska u boks u zadnjem krugu i tako pobedi, jer su mu to pravila tad dozvoljavala.... Nije F1 samo tehnika i vozacko umece, nego i mozak i hrabrost... Dosuse da je ovo neko drugi uradio ispickao bi ga kao najveceg nesportistu, ali jbg kad sam navijac;)
Užas ljudi, pa ovaj je lagao "kroz zube" kako bi direktno Truliju doneo kaznu, a sebi treće mesto koje nije umeo da zaradi na stazi. Nema ovo veze sa mudima, već sa ljigavošću. žao mi je Meklarena, kao tim ih simpatišem, ali ovog krelca tek sad što prezirem. Jebeni šumaher the prljavi wannabe.
Link to comment
F1: Meklaren suspendovao sportskog direktoraPetak, 3. april 2009. 11:47 Ekipa Meklarena suspendovala je u petak sportskog direktora Dejva Rajana zbog incidenta posle trke za Veliku nagradu Australije, koji je uslovio da šampionu sveta Luisu Hamiltonu budu oduzeti bodovi."Rajanova uloga u događajima od prošle nedelje i posebno njegovo ophođenje prema Svetskoj automobilskoj federaciji, zbog čega se izvinjavamo, ostavili su ozbiljne posledice na tim", objasnio je generalni direktor Meklarena Martin Vitmarš.U izveštajima sa lica mesta kaže se da je Rajan sa spakovanim torbama napustio stazu Sepang, gde će u nedelju biti vožena druga trka ovogodišnjeg šampionata Formule jedan.Meklaren je posle trke u Melburnu kažnjen zato što je namerno obmanuo sudije. Tim se žalio upravi takmičenja zato što je vozač Tojote Jarno Truli pretekao Hamiltona na navodno nedozvoljen način.Truli, koji je trku završio na trećem mestu, kažnjen je dodavanjem 25 sekundi, zbog čega je nazadovao na 12. poziciju. Hamilton je sa četvrtog skočio na treće mesto i osvojio šest, a ne pet bodova.Kasnije je, međutim, utvrđeno da je Meklaren manipulisao dokazima prilikom žalbe, pa je Hamiltonu oduzeto treće mesto i svi bodovi.Najbolji rezultat na treningu za Veliku nagradu Malezije, održanom u petak popodne po lokalnom vremenu, ostvario je vozač Ferarija Kimi Raikonen, ispred klupskog druga Felipea Mase.Treći je bio Sebastijan Fetel iz Red Bula, četvrti Niko Rozberg iz Vilijamsa, a peti Mark Veber, takođe iz Red Bula. Članovi Bron GP, Dženson Baton i Rubens Barikelo, pobednici trke u Melburnu, ovog puta su se plasirali na šesto i sedmo mesto.Luis Hamilton kažnjen je sa 1.200 evra zato što je u zaustavnoj traci vozio prebrzo. Na jutarnjem treningu imao je sedmo vreme.Britanac je zbog pomenutog slučaja sa preticanjem Trulija suočen sa mogućnošću dodatne kazne, pa čak i zabrane takmičenja.(Beta-Rojters/MONDO)
Edited by Prlapan
Link to comment

Hamilton apologises for Melbourne 'mistake' link.."I sincerely apologise to the stewards for wasting their time. I?d like to say sorry to all my fans who have believed in me, and have supported me for years. I am not a liar or a dishonest person. I am a team player. Every time I have been informed to do something I have done it. This time I realise it was a huge mistake. I am learning from it. It has taken a huge toll on me.?..E moj Klingtone..clinton_portrait.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...