Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mnogo dobra trka. Možda najbolja ove sezone.

 

Rikardo je zaslužio ovu pobedu i zbog prethodnog dela sezone i zbog one odbrane od Maxa trenutak pre Hamiltonovog odustajanja. 

 

Opasan napredak Rendže, čak je i fabrički tim u bodovima drugu trku za redom.

Link to comment

Šteta za Hamiltona, da nije bilo eksplozije, bili bi egal na poene i bila bi super završnica, ovako titula je 80% Rozbergova.

 

 

Mada svaka samilost koju sam imao je iščilila čim je stao pred kamere - kako se ovakve stvari dešavaju samo na mom bolidu, šmrk, plač, vrišt. Jbt razumem da je uništen i emocionalno sjeban, ali brate nemoj da budeš tolika plačipička da čim se desi potpuno randomna stvar kao što je eksplozija motora insinuiraš na zavere, centre moći, i da nekome ne odgovara da on bude šampion. Crko ti motor majstore, jebi ga, dešava se, ne kenjaj i vozi dalje.

Link to comment

Pa popizdeo covek, vruce glave logicno da ce da prica svasta. Nek se isplace, bice mu lakse..

 

Ali cinjenica je da od svih merdzinih motora, samo njegove napadaju gremlini. Ova sezona mu je u fazonu u dzak pun picke da stavi ruku, qrac bi izvukao.

Link to comment

Pa logično, znam, ali opet Luise jebo te... kad je iskoristio rupu u pravilima da promeni sve živo na bolidu od motora do retrovizora i odradi kaznu od 55 mesta u jednoj trci, zahvaljujući i ogromnoj sreći (oni karamboli u prvih 10-15 krugova), završio je na podijumu. Okej, odradio je on tu šta je trebalo kako je trebao, ali opet ukenjalo ga je u toj trci onoliko.

 

I da, jeste činjenica da ove sezone samo njegovi pucaju. Samo mi je nejasno šta misli da postigne time što pizdi na tim koji mu je omogućio bolid za dve (tri) šampionske sezone? I to još u Sepangu, gde bi Mercedes dupe dao da danas pred glavnim sponzorom uzme 1-2. Šta, ozbiljno insinuira neke nečasne radnje? Zapravo mislim da to i nije rekao vrele glave već da je to dosta iskalkulisan način da nekako na neki mističan način stavi pritisak na tim da mu ne znam ni sam kako mehaničari posvete više pažnje.

 

Sećam se kad je Hakinen svojom greškom izleteo u Monci dok je vodio, samo usled psihološkog pritiska koji je osećao zbog Šumahera, odgegao se nekako 30 metara dalje iza žive ograde, i slomio se plakajući. Samo to ridanje koliko god smešno izgledalo je toliko normalnije od "Njaaaa, neko čačka moje motore, neko mi ne da da pobedim, njaaaa"...

Link to comment

Pa logično, znam, ali opet Luise jebo te... kad je iskoristio rupu u pravilima da promeni sve živo na bolidu od motora do retrovizora i odradi kaznu od 55 mesta u jednoj trci, zahvaljujući i ogromnoj sreći (oni karamboli u prvih 10-15 krugova), završio je na podijumu. Okej, odradio je on tu šta je trebalo kako je trebao, ali opet ukenjalo ga je u toj trci onoliko.

 

I da, jeste činjenica da ove sezone samo njegovi pucaju. Samo mi je nejasno šta misli da postigne time što pizdi na tim koji mu je omogućio bolid za dve (tri) šampionske sezone? I to još u Sepangu, gde bi Mercedes dupe dao da danas pred glavnim sponzorom uzme 1-2. Šta, ozbiljno insinuira neke nečasne radnje? Zapravo mislim da to i nije rekao vrele glave već da je to dosta iskalkulisan način da nekako na neki mističan način stavi pritisak na tim da mu ne znam ni sam kako mehaničari posvete više pažnje.

 

 

 

Pa mora da da sebi oduska, ja to tako gledam. NIje popizdeo posle prvog kvara, ni posle drugog, do te situacije u Spa ne bi ni doslo da mu potpuno novi motori nisu riknjavali bez nekog posebnog razloga. Ovo je ono sto kazu kap koja je prelila casu.

 

Sigurno ga tim ne sabotira na ovaj nacin, ali jebiga mozda ima nekog javasluka zbog cega kontrola motora nije na nivou. A cinjenica je da je prosto kurate srece da bas samo njemu zapadaju neispravni delovi..

Link to comment

Naravno da je kurate sreće, zato mi otprilike ovo i nije leglo. Baš sam se skenjao kad sam ga video onako očajnog kad je izašao iz bolida, i onda počeo da kenja o zaverama. Eto zato sam besan, iz nimalo sebičnih razloga :D

 

Slažemo se ti i ja, razlika u pristupima nam je otprilike "Okay Lewis, let's have a beer and talk" i "Man up you pussy" :happy:

Link to comment

Ma Luis ko Luis... a i malo ga neće, što jes, jes, za razliju od Leonarda..

Failrrari se i dalje batrga u kanalu u koji je odavno upao.. Izgleda da sve čega se fiat dokopa ima mučnu i izvesnu sudbinu...

Srećom se red bull ratosiljao onih krševa od Renoovog motora... ove godine su se prepoprodili sa tag hojerom..

Link to comment

Naravno da je kurate sreće, zato mi otprilike ovo i nije leglo. Baš sam se skenjao kad sam ga video onako očajnog kad je izašao iz bolida, i onda počeo da kenja o zaverama. Eto zato sam besan, iz nimalo sebičnih razloga :D

 

Slažemo se ti i ja, razlika u pristupima nam je otprilike "Okay Lewis, let's have a beer and talk" i "Man up you pussy" :happy:

 

Exactly :D

 

Kad malo razmislim jedini od sadasnje postave vozaca koji u Lewisovoj situaciji sigurno ne bi kukao na sav glas je Kimi. On bi slegao ramenima, uzeo sladoled i picence i nastavio dalje ko da se nista nije dogodilo. Zato ga i volimo..

Link to comment

Ovo je eufemizam za "slegao ramenima, otišao na jahtu i napio se ko tri guzice dok trka još ne bude ni gotova", je l' da? :s_d:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...