Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Na drugom treningu u Austriji trenutno niko na stazi iako je poceo pre 20 minuta, zbog jakog pljuska. Komentatori na skaju se zabavljaju nacinom na koji se ekipe stite od kise :lolol:. Cak i ovde pobedjuje Mercedes, a mukice iz Ferrarija kisnu i prave se da se nista ne dogadja.

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Seb kažnjen sa pet pozicija dole u odnosu na mesto koje zauzme u kvalifikacijama zbog promene menjača. Izgleda je problem započeo još u Bakuu, a otkrili su ga juče posle izletanja. Šteta nadao sam se bar borbi protiv Mercedesa.

Link to comment

Nije njegova krivica, puklo mu je nešto na zadnjem točku i onda je izgubio kontrolu nad bolidom i udario u zid. Sad je samo pitanje da li će morati da menja neki deo za kvale koji sa sobom vuče kaznu na gridu.

Link to comment

Najavljen je na sk 6, nisu ni planirali da prenose. Nađi sky stream i uživaj. Posebno jer nema one dvojice koji misle da sve znaju, a smešni su u poređenju sa stranim komentatorima.

Link to comment

Ma nacicu ja strim (iako mi i ovi sa skaja idu na nerve) naravno, ali cisto da nahranim govnima SK onako sporta radi :D

 

HAHA, evo prenosa, nista, govna jedem ja

Edited by Sludge Factory
Link to comment

Lude kvalifikacije.

 

1. Hamilton

                          2. Hulkenberg

3. Button

                         4. Raikkonen

5. Ricciardo

                        6. Bottas

7. Rosberg

                        8. Verstappen

9. Vettel

                       10. Massa

 

Button startuje mozda i kao drugi ako kazne Hulkenberga. Kimi najbolje plasirani sa SS gumama. Bice zanimljiva trka..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...