Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kapiram da je prljav vazduh kostao Vettela par hiljaditih minimum. Bice da je startna pozicija pri izlasku iz boksa bila presudna.

 

Checo na konferenciji :Hail:

Link to comment

Kapiram da je prljav vazduh kostao Vettela par hiljaditih minimum. Bice da je startna pozicija pri izlasku iz boksa bila presudna.

 

Checo na konferenciji :Hail:

 

Imao je Vettel više od desetinke prednosti nad Rikom na drugom merenju.

Link to comment

Ja jedva cekam. Nadam se samo da Bottas i Verstappen nece nastaviti onaj suludi okrsaj od danas kad je Finac mogao obojicu da ih izbaci iz kvalifikacija  :lol: . Napred je sve otvoreno, od rutinske pobede Rosberga do dugo cekanog trijumfa za Vettela i Ricca, mislim da ce obojica traziti nacin da iskoriste malo slabiju Nicovu formu. Ko zna sta cemo sve gledati, ali nije iskljuceno ni da se Hamilton ukljuci u makar borbu za podijum.

Link to comment

Ajao kakva katastrofa Toyote u Le Manu, u zadnjem krugu staju i prepustaju pobedu Porscheu, srcecepajuce :(

 

Jebali ih japanski vozaci, prvo je Kobayashi sjebao vodjstvo jednog auta i sad je Nakajima sjebo zadnji stint (ako je do njega). Jbg trebali su bataliti simboliku i dati iskusnijim i sposobnijim vozacima da privedu kraju gotov posao.

 

Samo da ne bude samoubistava u buducim danima...

Edited by ducca
Link to comment

"Can I suggest things and you tell me if I'm right?"

"Nope. That's not allowed."

Is it the green button?

Warm.

The red button?

Warmer.

The blue button.

Very HOT!

Link to comment

Ajao kakva katastrofa Toyote u Le Manu, u zadnjem krugu staju i prepustaju pobedu Porscheu, srcecepajuce :(

 

 

 

 

  Rečenica koju je izbezumljeni Kazuki Nakajima izgovorio na kraju ovogodišnja "24 sata..."  (I have no power! I have no power!) služiće još dosta dugo kao ilustracija nemoći i očaja...Posle ovakvog raspleta lako možemo doći u iskušenje da pomislimo da će "toyota" na Le Manu ostvariti isti broj pobeda kao i tokom avanture u F1. Nemoguće je bilo, sem ako niste u "poršeu",  ne osetiti snažnu empatiju sa japanskim timom (neprikriveno uplakanim) i konstruisati nešto poput  "čim sam video onog japanskog šefa kako se smeje celih 5 minuta pre kraja trke znao sam da će nešto poći po zlu". Definiciji "kurata sreća" nameće se novo najedkvatnije objašnjenje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...