Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Horner je i rekao pre koji dan da je Ricardo trenutno po njemu najbolji vozac trenutno na gridu i da nema boljeg benchmarka za Verstapena od novog timskog kolege :D

 

Inace mislim da nije bila taktika da se Ric zrtvuje, a posebno ne Vetel u slucaju Ferarija. Sa dosta mladjim pneumaticima u zadnjem stintu bilo je prostora da Ric stigne vodeci dvojac, i eventualno obidje bar Raikonena, da je na vreme prestigao Vetela, posto su njih dvojica dok nisu poceli svoju bitku skidali preko sekunde po krugu vodecima. Kimi i Max su zavrsili sa po 30+ krugova starim gumama. No ŠBB KBB, ostao je 10 krugova "zaglavljen". U slucaju Vetela je Ferari zasrao zato sto su mu prebrzo ponovo vratili mediume, trebao je da gura jos par krugova meke u predzadnjem stintu, em ne bi bilo toliko prostora da ga Ric posle stigne em bi imao vece sanse protiv Kimija i Maxa. Ocigledno su se preracunali sa 3 pita i panicno reagovali pa se zajebali jos jednom. Njega je tim skroz ukanalio. S druge strane za Ricarda su sve sracunali kako treba, jedino sto se Vetel nasao izmedju.

 

Sto se taktike Maxa i Kimija tice klasicno kockanje koje se ovaj put isplatilo, mislim da ni RB ni Ferari nisu bili sigurni da ce te gume izdrzati po 30+ krugova ali se sve skockalo tako da su se borili jedan protiv drugog na istrosenim gumama, Maxu je to islo na ruku a Kimi je na kraju i odustao od borbe za P1.

 

Nisam mogao da gledaam trku bas danas :( , i sad gledam program SK i snimka nigde na vidiku. Ni sutra, ni preksutra. :blink:

 

EDIT: A evo, promaklo mi nekako: utorak 16:45 F1 Catalunya - TRKA

Ako imas SBB D3 imas opciju 72h unazad... Edited by ducca
Link to comment

Ne znam za prst i cudilo bi me da on tako nesto pokaze a da nije neka zajebancija, ali danas je razvalio Mecke po turu, 0.6 brzi od Luisa i 0.9 od Nika. Inace ko nije upucen Renault je upgrejdovao motor koji je prosle nedelje testiran u Catalunyi na mid-season testu i svi su vise nego zadovoljni. Posto Renault nije uspeo da spremi vise od 2 nova agregata za Monaco, onda su Magnusen i Ricciardo dobili nove, ostali na sledecoj trci.

 

U najavi je lud vikend :jerry:

Link to comment

 

Daniel Ricciardo shows Kimi Raikkonen the middle finger and calls him a "cunt of a bloke".

 

Ricc je malo nervozan..

Link to comment

Au kakav krug Ricciarda :Hail: Pisaj po sirotinji.

 

Ceo krug na milimetar od ograde, nadam se da nece ponoviti tako nesto, rizikovao je do maksimuma.

Edited by ducca
Link to comment

Ali Hulkenber koji je uspeo da podeli Ferrari... Šta rade ti ljudi. Ricciardo startuje na super mekim, jedini. Biće odlična trka.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...