Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Bio sam u depresiji, pa zato nisam pisao mnogo :D 

 

U pravu si, verovatno ce tako biti ove sezone. U Ferrariju su to i najavili, da ne kazem postavili su to kao cilj, par gran prija, da se bore za podijume i da budu tu u prikrajku ako Merdze kiksnu iz nekog rasloga. Plan je da sledece sezone to vec bude mnogo ozbiljnije i da se mozda u 2016. udje i sa idejom o otvorenoj borbi za titule. Ako tako bude, ja prezadovoljan. Mada sam i sad vec sasvim zadovoljan. 

 

Cestitke Verstapenu, ali i ostalim omladincima, sasvim korektne voznje. 

 

E da, Hamilton je danas bio bas cool i pravi sportista, onaj aplauz Fetelu dok je prolazio pored njega u nakon cilja je bio bas lep detalj. 

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakvo si to šabanisanje Hamiltona video danas?

 

NIje preterivao, ali ono napusavanje svog tehnicara mi je jadno. Jbt ako nisi prvi ne moras da jebes majku svima. (situacija kad su mu davali podatke na radiju a on ih napusio tipa u krivini sam, nemojte me smarati) 

Link to comment

Ma Hamilton je bio OK. Taj razgovor i nije bio predvidjen za nase usi.

Ipak, da mu je inzenjer javio da ima 20 sec prednosti i da ce Vettel ici jos jednom u boks slutim da mozda ne bi rekao Don't try and talk to me through the corners.

 

Hamilton's angry exchanges:

 

Hamilton: This is the wrong tyre man.

Engineer: The other was well used.

 

A lap later and with Vettel showing good pace Hamilton again vents his anger.

 

Hamilton: I can hear you (in response to one engineer trying to grab a quick word.) I don't know what I'm supposed to be doing. Paddy (Lowe, team technical chief) says I might be doing another stop.

 

Engineer: That was just miscommunication. That was just chatter.

 

Two laps later and Hamilton blows again.

 

Engineer: Lewis you are scheduled to catch Vettel with five laps remaining.

Hamilton: Don't try and talk to me through the corners. I nearly went off.

 

 

Ali ovo kad ga je neko od inzenjera pitao da li bi jos jednom isao u boks (ako sam dobro razumeo), pa posle Hamilton razgovara s drugim i, posto mu nista nije jasno, cujemo "objasnjenje" That was just chatter...je bilo stvarno neprocenjivo. :D

 

 

Link to comment

Ma Ducca ima pik na Lewisa, pa uvek nalazi neki razlog da ga opljune. Uobicajena komunikacija, neki put bude malo povisenog tona, no big deal..

 

Kimi odbrusi svom inzenjeru "Leave me alone, I know what I'm doing" pa ga niko ne proglasava za sabana. Stavise, to postade hit..

Link to comment
  • 2 weeks later...

 

You torquing to me? Robert De Niro will star as Enzo Ferrari in new biopic

Actor to star in movie about Italian car designer, which will have ‘absolute priority’ over his other projects

Robert De Niro is to play Enzo Ferrari in a biopic of the famous sports car impresario’s life, reports Italian newspaper Il Messaggero.

Ferrari, who died in 1988 at the age of 90, founded the Scuderia Ferrari racing team and the car company that bears his name. De Niro, 71, told the newspaper: “It is an honour to tell the life of an extraordinary man who revolutionised the world of motor sport. The film will go into production soon, mostly in Italy, and has absolute priority over all my other projects.”

The biopic, which is being produced by Triworld’s Gianni Bozzacchi and De Niro’s production company TriBeCa Film, is expected to cover a period from 1945 to the 1980s. Clint Eastwood has reportedly shown interest in directing if he likes the script, which Nixon screenwriters Stephen J Rivele and Christopher Wilkinson are tipped to deliver. Bozzacchi said the “epic” film would be titled simply Ferrari and would have a big budget. De Niro was previously attached to play the marque founder in an early 1990s production from Michael Mann that never made it to cinemas.
Link to comment

Rosberg opet, ali doduse mnogo ranije nego prosle godine pokazao kolika je mala pickica....

 

Ferari se dobro drzao u Kini. Ocekivala se veca dominacija dok se vec za sledecu trku u Bahrainu ocekuje egal trka...

Link to comment

Ma Ducca ima pik na Lewisa, pa uvek nalazi neki razlog da ga opljune. Uobicajena komunikacija, neki put bude malo povisenog tona, no big deal..

 

Kimi odbrusi svom inzenjeru "Leave me alone, I know what I'm doing" pa ga niko ne proglasava za sabana. Stavise, to postade hit..

 

 

Ne svidja mu se Luisova frizura.

 

btw sto ovoliko varnice skoro svi bolidi?

Link to comment

Ne svidja mu se Luisova frizura.

 

btw sto ovoliko varnice skoro svi bolidi?

Vuče im se gooza po asfaltu... ;) Oduševljen sam što Max, Josov sin vozi....navijaću za njega  :thumbsup:

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...