Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Ima snimak na SK sajtu. Ovde je vrlo lako moglo da bude jos povredjenih, da ne kazem stradalih.

 

Jbte redari nisu ni gledali ka stazi dok su sklanjali Zutilov bolid.

 

Jezivo.

 

Samo se nadam da ce Bjanki da se izvuce, procitao sam negde da ipak ne moze samostalno da dise :(

 

https://vine.co/v/OK69b15iP1T

 

zastrasujuce zaista. mogao je na mestu da pogine, a i redari..

 

edit: doduse kazu da nije bilo druge operacije sinoc. ocigledno zbog dezinformacija su i odlucili da ne daju detalje zasad

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jules Bianchi’s family have confirmed in a statement that the 25-year-old Marussia driver suffered a “diffuse axonal injury to the head in his heavy crash during the Japanese Grand Prix, where he veered off tract and collided with a recovery vehicle.

A diffuse axonal injury is one of the most common types of traumatic brain injuries, of which ’90 per cent of sufferers do not wake up from’.

According to medical journals, a diffuse axonal injury (DAI) is a common result of a traumatic acceleration/deceleration or rotational injury.

They are a frequent cause of persistent vegetative state in patients and is a common injury suffered by victims of high-speed motor vehicle accidents.

DAI represent approximately one half of all intra-axial traumatic lesions, which is also the most significant cause of morbidity in patients suffering from traumatic brain injuries.

Edited by ducca
Link to comment

Komentator na SK - "Nema Bianchija pa je OLAKSAN PUT KA Q2 ostalim vozacima" :blink:

 

Nemam reci koliko ovi ljudi lupetaju, ogade mi svaku trku.

 

 

I dalje ne mogu da se oduprem utisku koliko je ocajna staza. Nigde zone izletanja, zidovi zidovi zidovi na dve strane, ne mogu kamere da uhvate kako treba sve delove staze a da ne bude zaklonjena od zidina. Ne verujem da od tolike Rusije i tolikih milijardi sprcanih na Sochi nisu mogli napraviti pravu stazu umesto ovog izgovora. Cini mi se najodvratnija staza ove sezone.

Edited by ducca
Link to comment

Znam da cu zvucati zlurado, al delom se ovo silovanje guma na stratu Rozbergu vratilo za ono nabadanje u Hamiltonov pneumatik pre par trka. Hamilton da ovo privede kraju i titula mu se blizi, a u ovoj dosadnoj trci bi licno voleo bar jednog McL na postolju.

Link to comment

Kvyat ne silazi sa ekrana, a jedini ga jos Katarham nije obisao. Bojim se da su se malo preracunali u Red Bullu sa njegovom promocijom.

 

Inace trka smor sve u svemu... Jedino sad ako Rosberg opet udje po meke gume i krene da obilazi, bude minimalno zanimljivije.

 

Evo i Vladimira Vladimirovica.

Edited by ducca
Link to comment

Komentator na SK - "Nema Bianchija pa je OLAKSAN PUT KA Q2 ostalim vozacima" :blink:

 

Nemam reci koliko ovi ljudi lupetaju, ogade mi svaku trku.

 

 

I dalje ne mogu da se oduprem utisku koliko je ocajna staza. Nigde zone izletanja, zidovi zidovi zidovi na dve strane, ne mogu kamere da uhvate kako treba sve delove staze a da ne bude zaklonjena od zidina. Ne verujem da od tolike Rusije i tolikih milijardi sprcanih na Sochi nisu mogli napraviti pravu stazu umesto ovog izgovora. Cini mi se najodvratnija staza ove sezone.

 

Ta staza je tako namerno pravljena jer mislim da je organizacija F1 trazila stazu koja lici na ulicnu. Uostalom od sledece godine ce se voziti nocu. Mada cujem da je Moscow Raceway dobio F1 licencu tako da ce mozda neka biti trka i na ovoj stazi:

 

175729602.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...