Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zadnjih par sezona sam prestao da pratim F1 sa onom strashcu kako sam je pratio 90tih, previse novih pravil me smorilo, previse timskog navlacenja za vozaca broj 1, previse novih kazni koje su uvedene, ogranicenja oko treninga itd. no moram priznati da mi prijaju ova dva momka sa SK.

Link to comment

Sutil i Checo za sada najbolji. Obojica imaju omiljeno mesto za preticanje, Adrian u ukosnici, Sergio u sikani..Grozan ponovo u crazy modu..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Jebem ti reditelja prenosa, nismo videli kako je Kimi nadoknadio tri pozicije u poslednjem krugu. U svakom slucaju "Get Lucky" nije doneo srecu Lotusu ovog vikenda.Nico ko cale pre 30 godina. Ko god pobedi u Monaku zasluzuje rispekt.Sutil junak dana, Perez usr'o motku na kraju..Alonsu navodno upali neki komadici u krilca, pa mu je to poremetilo aerodinamiku. Zato je kao bio spor, mada opet je sam kriv za gubitak pozicija..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
Sutil junak dana, Perez usr'o motku na kraju..
sutil je vozio carski, a perez je zavrsio kako je i zasluzio, onaj pokusaj obilazenja™ kimija na izlasku iz tunela je za zatvor, da kimi nije majstocina obojica bi tada zavrsili trku, klasican kamikaze vozac, za njega je luna park a ne f1 :fantom:
Link to comment

Oduvek sam mrzeo Monako, preticanja su uglavnom nemoguca, i uvek postoji papakl i koji ce da izmisljaju toplu vodu. kao Perez...Ovi na Sky nesto trabunjali da je Mercedes imao neke tajne testove pa se digla neka buna, anyway, smatram da na "normalnim" stazama nece biti jaki kao ovde...

Link to comment

Mercedes je valjda nesto testirao gume izmedju Barse i Monte Karla, pa se Red Bul zbog toga bunio. Mada ovi sa SK rekose da to nije zabranjeno.A Perez mora da se smiri malo, verujem da hoce da se dokazuje, ali ne sme da izbacuje druge vozace iz trke. Ovo moze dosta da utice na ishod sampionata, iako nismo ni na polovini.

Link to comment

inace Kimi blizu postavljanja rekorda po broju uzastopnih trka u poenima.. prosle godine u kini je u zadnjem krugu pao sa drugog mesta na petnaesto, od tada svaku trku u bodovima.. Zamalo da mu se ovaj slepac usere u ceif..

Link to comment

Nije formula, ali nemamo temu pa ću ovde. Kakva fenomenalna trka Idianapolis 500, pobednik Tony Kanaan, posle 67 promena na prvom mestu. Prva pobeda Kanaana u Indianapolisu, i to pod caution, dva kruga pre kraja :Hail:

Link to comment
Raikonen: Peresa treba ‘išamarati’IZVOR. B92 | JTVozač Lotusa Kimi Raikonen rekao je da bi Serhija Peresa neko trebalo da ’išamara’ da bi naučio lekciju posle trke za Veliku nagradu Monaka.Mladi Meksikanac je imao nekoliko agresivnih pokušaja preticanja tokom trke ulicama Monte Karla, a posle jednog se sudario sa Raikonenom.Šampion Formule 1 iz 2007. godine je na kraju kao deseti prošao kroz cilj, dok je vozač Meklarena odustao.Pored Raikonena, na Peresa se požalio i Fernando Alonso, a upitan da li bi vozači trebalo da popričaju sa Peresom, Finac je odgovorio:„To neće pomoći. Možda bi neko trebalo da ga išamara“.Peres je, s druge strane, za incident okrivio Raikonena.„Kimi mi nije ostavio dovoljno prostora. Samo me je gurnuo u zid na ulazu u krivinu“, rekao je Peres.
Perez Iznervirao i Ledenog. Bas bih voleo da vidim i cujem tu izjavu u izvornom obliku. :D
Link to comment

Ima ova iz trke, jednako urnebesna. I sto je najgore, tacno mu se dogodilo to sto je slutiohttp://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NjLTmrCIeHgNije Perez kamikaza, nema takav CV incidenata poput Grozana ili Maldonada, ali ne zna jos da proceni gde je granica agresivnosti. To ce ili vremenom nauciti i sazreti poput Hamiltona ili ce brzo nestati. Ja ipak tipujem na prvi scenario.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...