Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

I tu se ja opet nebi slozio, jer kako pobogu da se to bas sve svali na RedBull i Mercedes a ostali cute i rade (doduse i vozaci Mercedesa vise kukaju na auto nego na gume, jer pobogu, svi koriste iste gume...)? Svi su imali testove, te gume nisu pale sa neba pre mesec dana...I moram da dodam da sam za vreme Sumahera i beskrajne dominacije Ferrarija prestao da gledam F1 jer mi se smucilo od dosade i monotonije, iako preko DRS-a ili guma, Kvali reglemana, tj "vestackih" tvorevina, ovo je sada, bar meni, mnogo bolje za gledanje, a kao u svakom sportu radi se o parama, tv i gledanosti...

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Shumaherovu vladavinu se slazem, najgori period u istoriji F1. Ali poredjenje je preterano. Jeste Vettel uzeo 3 titule, ali prvu secamo se kako, u ludoj zavrsnici sezone, prosla sezona isto bila egal do zadnjeg kruga, jedino se u drugoj realno provozao. I sta bi falilo da gume budu makar na nivou prosle sezone? Ovo sada je stvarno too much.

Link to comment

Sta ja znam zasto su i kako su odredili gume, meni samo smeta to sto se provlaci kako, eto, Vettel i RedBull su najbolji ali ih jebu sa gumama, pa kako onda Vettel vodi u generalnom plasmanu posle pet trka?!? Kako gume nisu bile problem u Bahrainu kada je pobedio bez problema?? Sta su oni (Red BUll i Vettel) ocekivali? da dobiju svaku trku?To je to, nisam neki ekspert ali to kukanje na gume i to samo od strane maltene jednog tima, koji pritom vodi cak i u timskom plasmanu mije je jednostavno bljak....Bas me zanima kako ce biti u Monaku i gde ce biti DRS zone ako uopste....

Link to comment

Gde god su bile tvrdje komponente kao opcije RB je pobedio i obrnuto. Ako se tako gleda moze se vec unapred predvideti pobednik trke ako se zna sa kojom kombinacijom Pirelli izlazi. No da ne tupimo vise.Bitnije je da je od 2015. ponovo McLaren HONDA :Hail:mclarenmp46goodwood2011.jpg Jos ako budu crveno-beli bolidi, a nema razloga da ne budu posto je glavni sponzor u tim bojama :wub:

Edited by ducca
Link to comment

Vec se suska da ce i Lotus sledece sezone proci na Honda agregate jer dolaze nova pravila tj. turbo agregati...Pitanje je samo da li ce Kimi dalje biti u Lotusu je mu istice ugovor a vlasnik RB-a vec javno govori da hoce tim za sledecu sezonu Vettel & Raikonen koji su privatno drugovi (sto je po meni bitan razlog da NE ides u isti tim, sjebaces prijateljstvo garant, hahaha)

Link to comment

Redizajn kaciga za MonakoKimijeva posveta James Huntulotu-raik-barc-2013-61-886x590.jpgVergne se seca Cevertaverg-toro-helmet-2013-1-886x590.jpgVettel ima double feature: posveta Stirlingu Mossu, a pozadi pin-up girl, koja ce se skidati kako se kaciga bude zagrejavalaredb-vett-monaco-2013-4-590x886.jpgredb-vett-monaco-2013-3-886x590.jpgHamilton.. Svaki komentar suvisan..hami-helmet-monaco-2013-1-886x661.jpgAlonso se divi svim svojim pobedamaferr-alon-helmet-monaco-2013-5-886x590.jpgferr-alon-helmet-monaco-2013-1-886x590.jpg

Link to comment

Sta se desilo?Sad se ukljucih i vidim crvenu zastavu?Sta je sa Masom? Nesto su spominjali bolnicu.. ili sam pogresno cuo.. preko streama pratim

Link to comment

Chilton torpedovao Maldonada..Masa imao isti incident kao na treningu..Alonso bi trebalo da vrati poziciju Perezu, kome svaka cast na voznji..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Masi je vrat povređen.Sramota što nisu naredili Alonsu da vrati pozicijuПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...