Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Merc se znatno popravio u odnosu na petak, ipak mislim da Rosberg nema sanse da pobedi. Trkacki tempo Ferrarija najbolji je i na ovoj stazi, znaci verovatno borba Alonsa i Vettela za prvo mesto.Nije mi jasno zasto je Lotus bio ovako los u kvalifikacijama, juce su delovali vrlo dobro. Kimi na medijum gumama sporiji od Masse na tvrdim, tesko ce do podijuma..

Link to comment

Sjajna trka. Jes da je pobednik poznat odavno, mnogo duela, obilazenja, prava F1, gume konacno nisu bile faktor.Inace smekerski potez Red Bulla da posalje zenu na podijum u Bahreinu.

Edited by ducca
Link to comment

Slazem se, bas smo se nagledali trkanja. Jos da je bilo borbe za 1. mesto bila bi puna kapa.Ferrari ce jako skupo kostati ovi maleri, prosipaju bodove, a imaju najbrzi bolid trenutno.Lotusi :) odlicni, samo kad bi imali bolje kvalifikacije, sigurno bi se na svakoj trci borili za pobedu. Sve u svemu ja zadovoljan i sa 2-3.

Link to comment

Ne bih rekao da je Ferari najbrzi. Mislim da je RBR i dalje najbolji auto, ali mnogo vise zavise od Pirellija i to im je problem. Kad Pirelli odabere postojanije smese neuhvatljivi su.

Link to comment

Kad kazem najbrzi, mislim na trkacki tempo, ne na jedan krug. Na poslednja dva gran prija su ispred Red Bulla, to pokazuju simulacije trka sa treninga petkom. Prednost nije prevelika, ali postoji.No, svi znamo da ce Newey vrlo brzo dovesti bolide Bikova do perfekcije. A onda cemo opet gledati dominaciju. Lotus nazalost nema para da prati njihov razvoj bolida, iako imaju odlicne inzenjere..

Link to comment

Inace drago mi je sto je Perez pokazao zube i na kraju bio ispred Butona. Onaj njihov duel sjajan ali je po meni Buton preterao, izgurao je decka sa staze i jos se posle kao cava zali na radiju kako je Perez preagresivan. Kako me nervira to tuzakanje na radiju, bljak! Nadam se da ce ga Mexico cesto ove godine predvoditi u krajnjem redosledu.

Link to comment

Pa, porucili su Perezu da mora da kida, covek to i uradio. Navodno su mu zapretili da ce Kovalainen zameniti, ako se ne popravi. A Button voli da se zali preko radija, to je cinjenica, a sad mu je bila malo povredjena sujeta, kao "kako sme junosa da me ovako napada". Inace je kul tip i spada u korektne vozace. Meni je ok.A jeste bilo malo suvise agresivnosti u duelu timskih kolega, ali i to je sto puta bolje od instrukcija iz boksa sta se sme, a sta ne sme. Sve je ok, dok ne izbace jedan drugog iz trke.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Poceo sam da gledam top gear.. i stigoh do ove epizodehttps://www.youtube.com/watch?v=7kUNTtvMOtQZesce se smorih dok sam gledao :/

Link to comment

Front row za Merdze, u trci ce tesko i do podijuma. Za pobedu ce se boriti Seb, Kimi i Nando..@HFJa sam jedva odgledao onaj dokumentarac o njemu, a nije zbog toga sto je los. Jednostavno, tesko je podsecati se svega..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment
Front row za Merdze, u trci ce tesko i do podijuma. Za pobedu ce se boriti Seb, Kimi i Nando..@HFJa sam jedva odgledao onaj dokumentarac o njemu, a nije zbog toga sto je los. Jednostavno, tesko je podsecati se svega..
Je l` ovaj?http://www.imdb.com/title/tt1424432/Ako je taj.. imao sam ga na kompu i dugo dugo izbegavao da pogledam.. na kraju sam izbrisaoNekako sam imao osecaj, da ako odgledam to.. kraj je.. nema vise.. to je to.Sad sam ponovo nalozen da ga downloadujem i zapravo odgledam
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...