Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

1. Vettel2. Massa3. Alonso4. Lewis5. Vebber6. Nico.....Kimi popio kaznu pa umesto 7. startuje 10.Oba Meka u 10Trka u 9h, prognoza - kisa. Inace ko ne planira da ustaje, koliko sam video nema ni na jednom od SK kanala snimak tokom dana pa da znate...

Link to comment

Alonso odmah ispao, otpao mu prednji spojler nakon blagog udarca u fetela, ludilo da je pokusavao da nastavi tako ostecen umesto da ode u box na zamenu.by BBTT

Link to comment
Alonso odmah ispao, otpao mu prednji spojler nakon blagog udarca u fetela, ludilo da je pokusavao da nastavi tako ostecen umesto da ode u box na zamenu.by BBTT
glupost nevidjena + kriminalno los start ferarija.
Link to comment

Rozbergu iz tima ne daju da obidje Hamilltona jer "ionako ide tempom koji smo mu mi zadali". Pu! :angry:"Nemas sta da dobijes", a covek juri 3. mesto. Jebala vas timska logika.by BBTT

Link to comment

Ros govno, otac timskih naredbi, u jebenoj 2. trci sezone ne da coveku da obidje :puke:Kolko god pojedinci ovde hejtovali RBR, ipak nije bilo naredbi i ovih dvojica se umalo nisu srgali, najbolja borba trke. Kur moj bi se to ikad videlo u Ferariju, a ocigledno i u Mercedesu. Mozda jos samo u McLarenu...prosle sezone.

Edited by ducca
Link to comment

:wacko:Ma nek se nose u kurac svi, zatvaraju trke u 30 i nekom krugu, a i sta 'oce Webber, kao nije ispostovan, trebao da se provoza do kraja. Imao je borbu, popusio od boljeg vozaca i moze samo na sebe da se ljuti. Ali razocarenje mi je da je RBR ipak kalkulisao... mada mi nije jasno ono da je Vettel "povlascen" ako je vec bilo dogovoreno da Max Mark ostane prvi. Hamilton ispao OK na kraju sto je priznao da je govno osecaj na podijumu posle svega.Inace, zanimljiv intervju Bernija, jutros objavljen:

With Hamilton disillusioned at McLaren, Ecclestone said in an interview with The Mail on Sunday that the former world champion asked him for assistance in securing a Red Bull drive alongside Sebastian Vettel.But efforts to secure a deal collapsed when Red Bull owner Dietrich Mateschitz said he felt loyalty to Mark Webber and instead chose to retain the Australian.Hamilton's desire to move to Red Bull has long been known - with AUTOSPORT revealing at the 2011 Canadian Grand Prix that the Briton had made a secret approach to its team boss Christian Horner asking for a deal.Ecclestone said that with the Red Bull door shut, he suggested Hamilton make a move to Mercedes, which the Briton seemed initially reluctant to do."'Why not talk to Mercedes, Lewis?'" Ecclestone recalled telling Hamilton. "Lewis rolled his eyes... but I told him that he had nothing to lose as he wanted out of McLaren."
Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...