Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Ovi vec krecu, a kao da se tek zavrsila sezona...Citao sam da imaju velike probleme sa gumama, da se jako trose. Jesu sredili taj problem ili se ocekuje vise od 5 zaustavljanja?
biće jedno šest zaustavljanja po trci. Inače izašla je i nova zvanična aplikacija za android i iOS
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nasao na sajtu Sportkluba: 07:00 F1 Australia – Trka DIREKTNO :)
super je sto ce biti i nezvanicna (oba) u petak i zvanicni u subotu od 7am. zbogom potocima.
Link to comment
Pa beše i prošle sezoneПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Pa bese, nego sam zaboravio da li je bio ugovor samo za tu sezonu ili dugorocnije. Koga je zmija ujela... :D
Link to comment

koja gnjavaza...renne, jesi siguran da su prosle sezone prenosili tri nezvanicna treninga, mislim, jesi gledao ili tvrdis? malopre su bas naglasili kako prenos I TO ove seozne.

Link to comment

"You can say 30 years ago that they probably would have raced in these conditions, but safety has come a long way in terms of the circuits and the way that we view safety. And I am very happy to be racing at this moment in time because it is correct to not run today. The fans will get a much better show tomorrow than if we had tried to run in these conditions."(Baton) :fantom:

Link to comment

Kimi majstorski! Kako ću uživati ove sezone dok bude mrsio račune omraženim ferarijima i redbuljama. Mekovi zasluženo uzeli jedan bod. :isuse:edit: ok, dva boda.

Edited by mojo
Link to comment

A jedina stvar odvratnija od Ferarijevog tretiranja svog drugog vozača je možda hrišćansko prihvatanje tog tretmana od strane istog :D Dođe mi žao na momenat.

Link to comment

Kimi doktorki odvezao, sezonu ce otprilike odlucivati tyre wear management a to je kako stvari stoje Kimijev teren. Mekovi ni blizu znacajne uloge ove sezone, Ferari za sad deluje najbolje ali ocekujem da RB nasteluje masinu sto pre i krene da gazi. Ova trka tesko da je pravi reper s obzirom na uslove na stazi i temperaturu, a nece to biti ni Malezija jer je najavljena kisa ceo vikend. Kina bi mogla biti prvi ozbiljan indikator sta ocekivati ove sezone.

Link to comment

Lotus u likvidaciji, nemam pojma kako i da li ce se to odraziti na ekipu, sad pricaju da su vlasnik tima i Toyota potencijani kupci firme koja je u buli od 500 miliona evra.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...