Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

dosla da vidim kako se razvila diskusija da li je vetel obisao kobayashija na zutu zastavicu, a vi nista... spala sam na najnize krane juce navijajuci za alonsa i ferari i nadajuci se da ce buttonu da crkne motor 2 kruga pred kraj...

Link to comment

Obisao ga je dok su istaknute bile zuto-narandzaste zastave, koje znace upozorenje da je ulje na putu ili da je klizavo, ali ne postoji zabrana preticanja pod tim zastavama, tako da je sve bilo regularno.

Link to comment

pa to bi i vetela pomerilo sa 6 na 5 mesto koje bi mu donelo titulu. jedina sansa za alonsa je bila da button negde na stazi izgubi 20sec, alonso ga prodje a vetel zavrsi kao sesti. ili da vetelu crkne bolid.

Edited by exTRaGluv
Link to comment

kako kad je pomeranje sa 2 na 1 +7 a sa 6 na 5 +2, a razlika je bila 3?edit: i webber ga pusti, jos +2, onda imaju isti broj poena i vettel je opet prvi jer ima vise pobeda. ma bezveze racunamo, trka je bila juce :)

Edited by paculla
Link to comment
dosla da vidim kako se razvila diskusija da li je vetel obisao kobayashija na zutu zastavicu, a vi nista... spala sam na najnize krane juce navijajuci za alonsa i ferari i nadajuci se da ce buttonu da crkne motor 2 kruga pred kraj...
ja nisam znao za koga da navijam kooiko ih ne volim obojicu
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Ovi vec krecu, a kao da se tek zavrsila sezona...Citao sam da imaju velike probleme sa gumama, da se jako trose. Jesu sredili taj problem ili se ocekuje vise od 5 zaustavljanja?

Link to comment

Nsam pratio, jel prenosi neko kod nas (Sportklub imao ugovor samo za proslu sezonu ili...?) ili cemo opet prolaziti kroz uobicajene muke?EDIT: Nasao na sajtu Sportkluba: 07:00 F1 Australia – Trka DIREKTNO :)

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...