Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Schumaher opet u penziji, hvala bogu, Hamilton u Mercedesu a menja ga Peres. Iako sam se potajno nadao da bi mozda Vettel nekim cudom mogao u McLaren, nije ni ovo lose. Peres je simpa i konacno neko ko bi mogao da se gotivi u McLarenu, jos od odlaska Kimija (sto se mene tice).

Link to comment

Massa se opasno izbezobrazio zadnjih par trka (sto nije ni cudo jer mu treba ugovor). Ali deluje da je definitivno bio brzi od Alonsa juce.Daleko od toga da je uzeo titulu Vettel, 4 trke je 100 bodova. Cak iako izgleda da je RBR ponovo ispred ostalih za glavu i najmanja sitnica moze da okrene situaciju. Juce su imali frku sa tim prednjim gumama, a zna se i kako je Alonso najebo u 2 trke odmah posle starta. Kljuc za RBR i Vettela ce biti kvalifikacije. Ako uspe da uzima prvi startni red moci ce da izbegne rulet u guzvi, i pola posla onda jeste obavljeno. Ali ni Ferari nece sedeti skrstenih ruku i sugurno ce pokusati sve da koliko god je moguce unaprede bolid za zavrsnicu sezone. Plus je iznenadjujuce i Massa tu kao podrska sto nije zanemarljivo.edit: Danas se pojavila insajderska informacija BBC-a da je Vettel potpisao ugovor sa Ferarijem po kom ima opciju da od 2014 vozi za njih, ali koliko sam razumeo moze da odluci da se to ne desi ukoliko proceni da performanse Ferarija ne budu na nivou koji njega zadovoljava. 2013. ostaje Massa, a Vettel u RBR. Mada je Horner odmah dao izjavu da Vettel ostaje u RBR i u 2014...

Edited by ducca
Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...