Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Moram malo da branim Ferrari (i kolateralno Red Bull :D )! Jbg, kockali su se da bi pobedili i nije im uspelo! Nekad dobijes, nekad izgubis, ne zameram im, u ovom slucaju, nista. Jasno je bilo (i jednima i drugima) da je Hamilton brzi i prosto su probali da taj nedostatak, je li, nadomeste na ovaj nacin, (sad ocigledno pogresno) procenivsi da gume nece toliko da se raspadnu pred sam kraj trke. Na prethodnoj trci npr. imali smo procesiju™, jer su se svi trudili da zadrze mesta koja imaju i solidne bodove, ovde su probali na jedini moguci nacina da pobede, nisu uspeli, ali sad ja treba da im zameram sto su probali. Nema potrebe, osvojeni su bodovi i ovde, moglo je vise, ali ni ovo nije za bacanje. U smislu trke za sampionsku titulu i dalje je sve otvoreno i priti mac tamo gde je bilo i pre Kanade. Ok, jeste ovo sezona u kojoj ce ocigledno svaki poen biti vazan i u kojoj ce najverovatnije trijumfovati onaj koji bude najkonzistentniji u skupljanju bodova (ukoliko se, naravno, ne desi nesto drasticno pa neko napravi toliki napredak da se u nastavku sezone odmakne od ostalih), pa se na kraju moze desiti da ce ih, recimo, ova greska kostati titlue, a mozda i nece, mozda nekog drugog kostaju njihove greske, sve je jos uvek otvoreno i ne bih se mnogo, kao navijac Ferrarija, drvio na njih zbog ovoga. Od auta koji je dosao u Herez kao kanta uspeli su danonocnim radom i trudom, u svega nekoliko meseci, da se dokopaju borbe za titulu za ostalima koji su delovali mnogo bolje na pocetku, sto mene zaista raduje i zbog toga sam im, kao navijac, zahvalan!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dakle sto autsajderi mogu da useru trku, cak i sampionat, to je neverovatno, Nadam se da ce Matesic jos danas dati otkaz onom mentolu Vergneu jebala ga njegova luzerska trka! I naravno ko profitira - govnar Alonso.

Link to comment

Renault potvrdio da su riknuli alternatori zbog pregrevanja. Kod Vettela navodno SC nema veze sa tim jer su vec par krugova pre izlaska SC imali podatke da dolazi do pregrevanja i zadnja 2 kruga je imao slabija vremena, navodno mu je SC samo produzio trku i spasa nije bilo svejedno. Kod Grozana je izgleda obrnuto, tj. SC je mogucno uticao na pregrevanje. Radi se na pronalasku greske, za sada nemaju pojma sta je problem. Moguce je da ce vratiti stari model alternatora iz 2011, pre toga ce ubaciti novu seriju ovogodisnjeg i videti kako se ponasaju u petak...

Edited by ducca
Link to comment

au ja zaboravio...kolko je nesrecan meklaren ove godinejebo te, odspavao, budim se trazim rezultate, strim puko, nista ne nalazim, reko mora da je sad zavrseno pa nisu osvezili rezultate. pustam ponovo strim kad ono ovi se nisu makli :)

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Uh, potop!Nastavak u 16h, mozda, kaze FIA!Uuu, izgleda da ce ipak pre toga!Ipak ne :D

Edited by Sludge Factory
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hamilton sa krugom zaostatka pretice Fetela koji je drugi i juri Alonsa! :oEDIT: Sad navalio na Alonsa! :Hail: :D

Edited by Nesh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...