Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

od nasih televizija SK prime, mnoge kablovske koje nemaku SK ubacili su nemacki RTL, oni takodje prenose. Otprilike je to to sto se ovdsnjih televizija tice, ostatak na netu i satelitu.

Link to comment
  • 2 weeks later...

@F1grid BREAKING: Teams may protest hole in Red Bull floor. May force a change and start from pit lanenajdosadnija trka do sada. jedva gledam.

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Definitivno najgluplja trka do sad. I pored sve tradicije i glamura, ne vredi. Jeste staza takva kakva je ali vozaci i timovi su poceli da previse kalkulisu. Zadovoljavaju se tim sto imaju, cuvaju svoje bodiće i rizik niko ne preuzima ni za zivu glavu. Delom i ovakva sezona, u kojoj 5-6 vozaca ima realne sanse za titulu, ima udela u tome, krckaju bodove ko veverice i zabole ih. Mrzim jajarenje, a upravo to dobijamo u zadnje vreme. Svi se kunu u ovu sezonu zbog neizvesnosti, a ona je zapravo i plod potpunog odsustva muda i drskosti kod vecine vozaca, bar u ovih 2 meseca. Cast izuzecima.Naravno jasno mi je zasto je to tako, racionalno jeste sa njihovog aspekta, ali neka mi poduvaju, hocu da vidim fajt, po cenu i da moj favorit izduva, a ne gomilu automatizovanih robota kako odrobijavaju svojih 70 krugova angry.gif

Link to comment

Pa, dobro, bilo je odličnih trka ove sezone, Monako je ovaj put bio predosadan, šta sad. Nothing to see here, move along (to the next race)...

Link to comment
  • 2 weeks later...

:Hail:rogro :Hail: 7 razlicitih pobednika u 7 trka :Hail: najbolja sezona ikad :Hail:perez +12 :Hail: *ebi spanca :lol:

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Au sta napravise u Ferariju i Red Bullu, samoubistvo. Jbt vec 12 krugova pre kraja je bilo jasno da ce ih bez problema stici Hamilton, sta su cekali koji kurac. RB na kraju malo i izvuce stvar. Alonso imao srece vise nego pameti, da je bio jos jedan krug zavrsio bi kao 9. Hamilton bez greske, ali po meni su Grozan i Perez junaci trke jer su dovezli bolide sa po jednim pit stopom do kraja, sacuvavsi pri tom gume u dobrom stanju, ono sto Vettel i Alonso nisu uspeli. Videlo se kako su samo Alonsa lagano obisli a iste uslove su imali fakticki. Buducnost su F1 i vrlo verovatno uzmu i neku titulu u narednih desetak godina. Nikad vise dobrih i talentovanih vozaca na jednom mestu, i vecina u mladi i gledacemo ih narednih 10 ak dina bez problema. Jedan Button izgleda vec i smesno sa svojim dvocifrenim pozicijama, da ne pricam o Massi ili Schumaheru koji ni nemaju mesta vise u cirkusu, dzabe zauzimaju dobra sedista talentovanim i brzim momcima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...