Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

pa u prvoj polovini nije stekao neku prednost, imao je dobar start i odrzavao 4-5 sec u odnosu na drugog, mada su prvih 6-7 bili u 10-15 sec. imao je srece da kod drugog izlaska iz boxa ne izadje iza hamiltona i cini mi se mase ili alonsa dok baton koji je imao 7.5 sec prednosti u odnosu na rosberga pre nego sto je poslednji put pitovo (+ problemi u boxu) izasao iza vozica od 5 koji je imao desetak sec zaostatka u odnosu na rosberga.
izgleda da sam propustio vise od pola :) kako god, cini mi se da ce Hamilton omrsiti brke ove godine.
Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

zavera u boxu angry.gifkakvi su bre ovo potezi :lol: ajmo kimmmmii :Hail:vata ovo kimine secam se kada je poslednji put francuz bio u prva tri :Hail: upravo je reko, alezi '98 isprica se ja sit sam sa sobom :lol:

Edited by exTRaGluv
Link to comment

evo ja da te ispostujem koliko toliko :D nisam gledao formulu otkad je Kimi napustio, sad sam se opet vratio :D odlicna trka za njega.. steta sto nije uzeo i prvo mesto, al ja se nadam tituli iz prikrajka :D

Link to comment
  • 3 weeks later...

Hamiltonu oduzeli pole i preselili na 24. mesto jer nije imao dovoljno goriva da se vrati u pit posle poslednjeg kvalifikacionog kruga, sto je krsenje pravila. Maldonado na polu.

Link to comment

:fur:jebemtipravila. u bahreinu je stalo par bolida nakon sto su presli cilj pa nista.

Edited by exTRaGluv
Link to comment

Kakva sezona (do duse ljubaznoscu Pirellia). Bravo za Pastora, nenadjebive su trke kad neko neplaniran pobedi prvi put u karijeri :Hail: I stvarno je vreme da i Kimi pobedi vise...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...