Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sjajna trka! Komentatori koji u jednom momentu traže zabranu za Kartikejana (Kardašijan) zbog obogaljivanja Batona i Fetela laugh.gif Sve u svemu, glupi Alonso sa puno sreće u finišu najavljuje vrlo zanimljivu sezonu. Kimi ima dobar bolid i očekujem da uskoro proradi. I najlepše od svega, ništa od dominacije redbuljaša. Jedva četkam Kinu!

Link to comment

Perez :Hail: nova nada sporta. Samo da ne pređe u Ferari kao što najavljuju, gde bi svirao samo drugu violinu. Maestralna vožnja, iskidao sam se što nije pretekao Alonza.Hamilton sa onim silnim minđušama liči na Boru Čorbu.

Link to comment

Alonso ostvario najsmrdljiviju pobedu u svojoj bogatoj karijeri smrdljivih trijumfa. Covek koji nije bio brzi od bar 2-3 bolida uzeo komforno prvo mesto :Hail: Perez mu 2 puta pojeo po 7 sekundi ko iz picke. I posle se onako radovati, mene bi bilo sramota, ipak je u pitanju dvostruki sampion. Svejedno me ne brine njegov trijumf, Ferari nema sta da trazi u sampionskoj trci, a nece svaki dan bogovi biti uz scuderiu.Inace, povele se "nisim izazvane" price po padoku:Sauber denies suggestions that Perez was ordered to not attack Alonso in Malaysian GPI kurac mu nisu nalozili da ne napada, lepo je receno da "pazi na svoju poziciju", a vise je nego jasno sta to znaci. Jedino sto uopste ne bi licilo na Ferari da potegne ovako nesto :lol:

Link to comment
I kurac mu nisu nalozili da ne napada, lepo je receno da "pazi na svoju poziciju", a vise je nego jasno sta to znaci.
da li si ti gledao trku?jer:1) nije ih poslusao, te je malo potom izleteo sa staze, sto samo znaci da:2) znali su sta pricaju. jer bodovi koje nosi drugo mesto mnoooogo znace za mali tim poput zaubera.
Link to comment
da li si ti gledao trku?jer:1) nije ih poslusao, te je malo potom izleteo sa staze, sto samo znaci da:2) znali su sta pricaju. jer bodovi koje nosi drugo mesto mnoooogo znace za mali tim poput zaubera.
mozda je i gledao trku, ali nesto nije dobro skapirao. vidis da je za njega sramotno i radovanje alonsa, nakon sto je vozeci traktor dosao do pobede.
Link to comment
Alonso ostvario najsmrdljiviju pobedu u svojoj bogatoj karijeri smrdljivih trijumfa. Covek koji nije bio brzi od bar 2-3 bolida uzeo komforno prvo mesto :Hail: Perez mu 2 puta pojeo po 7 sekundi ko iz picke. I posle se onako radovati, mene bi bilo sramota, ipak je u pitanju dvostruki sampion. Svejedno me ne brine njegov trijumf, Ferari nema sta da trazi u sampionskoj trci, a nece svaki dan bogovi biti uz scuderiu.
:lol: :lol: :lol:E odavno nisam video gluplji post vezan za Formulu 1. Pretpostavljam da si ti za Fetela, Hamiltona ili Raikonena. Ako Alonso nije smeo da se raduje, sta bi oni trebalo da rade, s obzirom na to da je Peres bio od 15 do 25 sekundi ispred njih? Da se povuku iz F1 verovatno? Ipak su svi oni sampioni, sramota je da ih decko od 22 godine koji nikada do sada ni na podijumu nije bio toliko ostavi iza sebe.
Link to comment
  • 3 weeks later...
gledao od pola. kako je stekao toliku prednost?¿
pa u prvoj polovini nije stekao neku prednost, imao je dobar start i odrzavao 4-5 sec u odnosu na drugog, mada su prvih 6-7 bili u 10-15 sec. imao je srece da kod drugog izlaska iz boxa ne izadje iza hamiltona i cini mi se mase ili alonsa dok baton koji je imao 7.5 sec prednosti u odnosu na rosberga pre nego sto je poslednji put pitovo (+ problemi u boxu) izasao iza vozica od 5 koji je imao desetak sec zaostatka u odnosu na rosberga. Edited by exTRaGluv
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...