Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

hamilton izgleda kao da je bio bez svesti.
+1 bio je u nesvesti, zakucao se u zid kada je stao bez potrebe, i ostao takotek nakon 10ak sekundi se pomerio prvi put
nisam sigurna da je samo kobajasi kriv. nekako je hamilton proklizao ispred.
+1ne vidim zasto bi samo kobajasi bio krivtrka je, borba, greska malo jednog malo drugogdobro je da je hamilton ok
Link to comment

BBC5: "It was a risky move but a racing incident, I'm afraid. I don't think Lewis expected Kobayashi to be on the outside of him but there is no reason why Kobayashi shouldn't have been there as Lewis had blocked his inside."

Link to comment
definitivno je kriv
meni se cini da je klasican trkacki incident. krenuo je da lovi idealnu putanju bez da pogleda levi retrovizor i utvrdi gde je tacno kobajasi. ispostavilo se da se preso za pola metra. opet ode trka u vetelovu korist. neverovatno koliko ga sere hoce cele sezone.
Link to comment

Po meni klasican trkacki incident (Hamilton vs Kobajasi). A ako bi trebali da vagamo ko je krivlji, mislim da bi vaga ili bila egal ili malo cak prevagnula na Hamiltonovu stranu. Kasno je kocio i nije mogao da smota udesno na vreme dok je pak Kobajasi pokusavao da prati liniju staze, tj. da skrene tamo gde i treba da skrene, u ovom slucaju, udesno. Mozda je mogao nesto i on da koriguje kad je video da Hamilton ne ide udesno, ali to su delici sekunde kod naglog kocenja pri brzini od 300ikusur, nije bas lako odreagovati odmah idealno, sto vazi naravno i za Hamiltona, tako da, sve u svemu, trkacki incident.Inace, ovo je najlepsa i najbolja staza na svetu!

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...