Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja gledo od pola, i nije bilo nešto. uvek je dobro gledati massu kako sedi u pitu dok ga prolazi rival koji je ušao posle njega. sedi i gleda u lizalicu.

Link to comment

hamilton se sprda sa gumama u q2, sacuvao je par super soft guma :) brz brz mclarenq3 ce biti prava poslasticajedini koji je isao ispod 1:20 za ceo vikend :Hail: :isuse:bice dobra utrka :D

Edited by exTRaGluv
Link to comment
Zbog kakvih gluposti kaznjavaju Hamiltonta, to je prosto neverovatno.Meklis jebi se!Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Sto zbog gluposti? Ugrozio je bezbednost trojici ili cetvorici vozaca na najnezgodnijem mestu na stazi.
Link to comment
Sto zbog gluposti? Ugrozio je bezbednost trojici ili cetvorici vozaca na najnezgodnijem mestu na stazi.
Pa sta je trebalo? Da odustane od trke?GlupostSent from my GT-I9000 using Tapatalk
Link to comment
Pa sta je trebalo? Da odustane od trke?GlupostSent from my GT-I9000 using Tapatalk
Naravno da ne, ali morao je da saceka dok svi koji su upravo nailazili na njega prodju, pa tek onda da se okrene ka ispravnom smeru. Tako svi rade obicno, a ne bi izgubio ne znam ti bas kolko vremena! I ovako su ga prosli, samo sto su ga dvojica jedva izbegla, jedan je cak cini mi se morao malo i da izadje sa staze da ne bi udario u Hamiltona koji pokusava da se okrene. Razumem ja i zar borbe (tj. zelju da se sto pre vrati) i sve, ali jbg i kad se iz boksa izlazi mora da se saceka da onaj koji nailazi prodje, pa tek onda da se izadje na pit lane. Edited by Sludge Factory
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...