Jump to content
IGNORED

Formula 1


burekdzija

Recommended Posts

Godinama ne gledam formulu, uzmem danas malo da pogledam Monte Karlo, i Mercedes mi odmah pokaze da nisam pogresio sto sam zanemario ovaj "sport". Odradise Hamiltona kao vola.

Link to comment
  • Replies 4.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ducca

    617

  • Jimmy Kowalski

    485

  • renne

    428

  • Sludge Factory

    345

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hamilton prilicno smireno i razumno daje izjave, a objektivno ima pravo da bude besan, ali opet sta da radi. Toto Wolff priznao gresku tima. Mislili su da je razlika dovoljna za pit stop bez problema, ali je onda naglo opala, jer Hamilton nije usao na vreme u box i eto, bi sta bi.

Link to comment

Daj, ne zezajte se, da namerno sjebu coveka s kojim su upravo potpisali ugovor od 100 miliona funti, pa jos ovako. 

Link to comment

Ako bih probao da nadjem neku zaveru u ovome, a ne verujem bas previse da je ima, jedino mi pada na pamet da je Mercedes mogao biti pritisnut od Bernija da kako znaju vrate Nika u borbu i stvore kakvu takvu tenziju ne bi li sezona bila ziva bar do pred kraj, a imajuci u vidu da su sve promene zadnjih godina isle ka tome da se uspori prvo Red Bull a potom i da Mercedes ostvari prednost kakva odavno nije vidjena. U zadnje vreme se mnogo prica o novim promenama i pokusaju da se uravnoteze stvari, da se dozvoli rad na motorima tokom sezone pa cak i da se vrate V8, a to sve ne ide na ruku Mecki tako da je neki kompromis da oni obezbede bar borbu 2 vozaca pre nego da ponovo dodje do drasticnih promena.... Naravno ovo je sve tezak SF u koji ni sam ne verujem vise od nekih 5% ali potpuno mi je neshvatljivo kako je neko mogao napraviti tako ocigledan previd u trci koja je po svemu bila setnjica parkom.

Link to comment

Da se osvrnem na Monte Karlo, dve situacije:

 

Ovo sa Hamiltonom je greska u kalkulaciji jer je Hamilton stigao Safety Car i morao da uspori iza njega, i tu je izgubio vreme. U njihovim analizama nije bio faktor savety car uracunat i ispade rezultat da moze da prodje...

 

Druga stva - Alonso dobio 5 sek za onaj kontakt (valjda sa Hulkom) a bili su skoro pa u istom polozaju...  Kada je Rikardo od pozadi bukvalno skinuo Kimija sa treka i uzeo mesto izadje "No further investigation" :frust:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...