Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Koja je svrha ovih solarnih lampi na nasipu?post-190-13321073139715.jpgMslm, da li ce postaviti jos, posto ne vidim cemu sluze na ovako kratkoj distanci?
Ja znam da su u danskoj ove solarne ploce sluzile ne direktno za rasvetu nego su napajale kamere za nadzor tj. ceo uredjaj koji je bio na banderi...
Link to comment
Gore levo je moja zgrada, takozvana dusmanka :wub:Muzej_savremene_umetnosti_bg.jpg
mislis na prvu dugacku zgradu iza meka? tu sam stanovao nekoliko godina.
Link to comment
siva u 21? pola zivota tu ziveo, prvi put cujem za taj naziv.mi smo je zvali dugacka.
Taj naziv je iz 70-ih i vise je bio kod starije ekipe. Cini mi se da je potekao sa fudbala kad se igrala liga kraja u malom fudbalu kod 10 gimnazije.
Link to comment

jel znate mozda koja je prica onog coveka koji je beskucnik a tu je u 21. bloku stalno? vidim da ga svi znaju.

Edited by kojot
Link to comment

Zovemo ga Kameni. NJega je zena izbacila iz stana. Cudan covek. Dosta sam pricao sa njim, pogotovu u nekim jutarnjim satima kad sam se vracao iz stete pa isao na burek. Kupim i Kamenom pa pricamo.

Link to comment

ne moze ovo. ti nekadasnji jna blokovi su sa betonskim fasadama a u bg postoji arhitektonski betonski lobi koji je izuzetno uticajan i minira sve akcije koje imaju za cilj bojenje betonskih fasada

Link to comment
Zovemo ga Kameni. NJega je zena izbacila iz stana. Cudan covek. Dosta sam pricao sa njim, pogotovu u nekim jutarnjim satima kad sam se vracao iz stete pa isao na burek. Kupim i Kamenom pa pricamo.
deluje kao vrlo pristojan covek, uvek me tuga uhvati kada ga vidim.
Link to comment

Evo jedna vest koja će obradovati puellu, koja je na ovom mestu nedavno zabola kaznu:U Bloku 64, iza Imocentra, uskoro će biti napravljen parking sa više od 160 mesta. Izradu idejnog projekta za uređenje novog parkinga na mestu neuređene zelene površine finansirala je opština Novi Beograd.http://blokovi.com/forum/beton-blok/novi-parking-u-bloku-64-iza-immo-outlet-centra-t1350.0.html;msg7219

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...