Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Zaboravljas da ides na razvijeni i civilizovan Zapad, da ne kazem Austrougarsku. :sleep:

 

Murije jedino ume da bude kod onog suzenja od Tosinog bunara ka Surcinu, tamo na izlasku iz suzenja. U zavisnosti od doba dana prolaznost ka Surcinu je razlicita al' bez vecih ili ikakvih zadrzavanja. Rano ujutru prosto odletis ka Surcinu dok prolazis kolonu koja hita ka centru Novom Beogradu.

Link to comment

Braćo grobari Novobeograđani,

 

sutra ću se morati uputiti putevima koje rašta hvaliste. Konkretno, Vojvođanskom kroz Surčin u obližnja sela, koja će kroz koju deceniju postati ekskluzivne gradske lokacije kao što su to postala sela Vračar, Banjica, Zvezdara.

 

Stoga me zanima radi li taj put, ima li gužve, ima li murije, kako se odbija saobraćaj? Vidim da je to u principu sve ravno, jurcaju li debili po 200 km/h?

Jurimo, 30, ne može brže...

 

Ko bre vozi 200 km na sat po onim rupama, ono je više kolekcija rupa nego put. Do Surčina još i nekako, od Surčina pomoz bog.

Link to comment

Isuse, "rupe na putu" nisu isto što i nedostatak asfalta (i rupe u tome), cenim da je svrsishodnije i tačnije bilo reći "nemaš asfalt, idi okolo".

Link to comment

@gari: Ne, nego od Toplane do Ivana Ribara... okej, tehnički i od Brodogradilišta do Ušća. Sve od Ušća uzvodno je Zemunski kej.

 

edit: ... hoćeš da ti kažem i koja reka teče ispod Savskog mosta? :s_w:

Edited by Töölönlahti
Link to comment

juju. al masim kvalitetno. konkretno gledam di je neki brod 20/44. jel moguce da je npr preko puta ade medjice? gledam u mapu, ko tele u sarena vrata.

Link to comment

jbg, pravim se pametan, kao znam beograd :D a zapravo znam da dodjem do garaze na obilicevom vencu, do garaze kod beogradjanke i do dve poslovne zgrade i tri prodavnice u nbg. 

 

hvala vi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...