Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

Novi Beograd - Republika! :thumbsup:Jedan od razloga sto sam se registrovao je i ova tema;- prvenstveno Novobeogradjanin- born and raised na tlu Fontane- privremeno raseljen na Bezaniju.Pozdrav svima i vidjamo se po temama! :thumbup:

Link to comment
  • 4 weeks later...

video se sa kumom čiji je malac upravo krenuo u gore pomenutu školu. pitam malca kako je i kakvi su mu novi drugari i učiteljica."kume, imam drugaricu kineskinju u razredu""?""ona samo ćuti, ali se na odmoru igra sa nama"kićblo multikulti:Hail:

Link to comment

Ali bili smo prvi sa bazenom!Kad smo kod drveća, žešće me nervira što sade novo ono najmanje !Zasadite bar neko srednje veličine!Poslato sa WC šolje by BVK

Link to comment
Ali bili smo prvi sa bazenom!Kad smo kod drveća, žešće me nervira što sade novo ono najmanje !Zasadite bar neko srednje veličine!Poslato sa WC šolje by BVK
ne moze. to koshta. jer nezamislivo manje koshta da se 6x zasadi bonsai drvce, koje izraste josh 1 cm i onda se oklembesi. umesto nekog odrzivog...
Link to comment

danas opet saobracajka na raskrsnici Gagarina i Oml. brigada. Od kada su uveli da je srednja traka u O.Brigada (u smeru ka blokovima) i za skretanje levo i za pravo, non stop su neka čukanja i "za dlaku" situacije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...