Jump to content
IGNORED

NOVI BEOGRAD


gospa buba

Recommended Posts

e ako oni nerasti iz nisa umeju da naprave ogromni poslovni kompleks onda jbg...

 

u medjuvremenu, ponovo raspisan konkurs za splavove - u delu koji ja pratim samo 2 mesta i to verovatno ono nezapljunuto u 45-om u prosloj iteraciji

Link to comment

Nešto su mi niski početni iznosi, npr. za neka mesta na Starom gradu kod kule je početni iznos zakupnine 520.000 dinara godišnje.

Link to comment
41 minutes ago, napadaj said:

Nešto su mi niski početni iznosi, npr. za neka mesta na Starom gradu kod kule je početni iznos zakupnine 520.000 dinara godišnje.

Mrzi me da proveravam ali bila su niske i ovamo, plus pitanje je za šta jer ima i za "marinu" pa je to manje.

Ono što mi je ostalo u glavi je fora da plaćaš površinu reke koju zauzimaš bez obzira na "spratnost". Naravno da postoje zakonska ograničenja za to, ali to se na kraju završi da im se gleda kroz prste. Time se "stimulišu" zakupci da idu na max u visinu...

Link to comment

Tako je, zakupljuje se kvadrat vodnog zemljišta, bez ikakvih drugih detalja, osim što stoji da objekti koji ispunjavaju uslove za to mogu da se koriste i kao privezišta. Nisam proveravao kakva su pravila u vezi sa veličinom tih objekata.

Link to comment

Verovatno je požar izazvala famozna plinska boca™. Boli bandu đoka - podmetnu požar da raščiste teren, posle tu podignu stambeno-poslovni centar od milion kvadrata i nikom ništa. 

 

Dobro je, nema žrtava, bar su bili uviđavni pri podmetanju požara da niko ne strada. 

Edited by Willow
  • +1 7
Link to comment

Ko je prosao skoro pored Kineza moze samo da ga cudi kako se ovo pre nije desilo. 

Apropo zgradetine, litijum da krenu da kopaju tamo bolje ce i cistije biti nego ovo na dta je dopola izgoreli privremeni objekat od pre 30 godine... 

  • +1 1
Link to comment

Sad ce narko mafija da napravi stambeno poslovni komplekstm pa će biti lepo i čisto, razvoj i napredak, a ne neka smrdljiva kineska pijaca :fantom:

  • +1 6
Link to comment

Kako kinezi pristupaju svemu što radi na struju ne samo ovi trgovci, već i oni u industriji neće nama trebati Neron da nas sprži.

 

opasniji su po sebe i druge više nego indusi na gradilištu

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...