Jump to content
IGNORED

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Idem u Hamburg kod sestre, trebalo bi da sam tamo od 22. do 31. jula, tako da hvatam i Adolescentse 25og. Vagam i Jingo De Lunch u Kelnu tricetog, uz tanku nadu da možda uleti Hamburg, pošto imaju rupu u datumima od 16. do tad.
Fin program za 7-8 dana. Ja razmisljam o Kölnu za Blue Note, mada je Belgija realisticnija, posto je koncert tamo u subotu. The Adolescents ne sviraju vikendom, tako da je i ono malo zelje da ih vidim umrlo. Jingo de Lunch gledao nekada, ali ih nikada nisam kapirao. Edited by B_B
Link to comment

A koji ti je bend i gde se to sviralo, ako nije tajna? :)Možda si već pisao, al nisam ja to upratio sigurno...Upravo mi stigo mail da mi je sestra bukirala let. Friggin' A!

Link to comment
A koji ti je bend i gde se to sviralo, ako nije tajna? :)Možda si već pisao, al nisam ja to upratio sigurno...Upravo mi stigo mail da mi je sestra bukirala let. Friggin' A!
Nisam pisao. Imas pm.
Link to comment

Nema na čemu, drago mi je da ti se dopao.Gledao ih u ovoj novoj postavi pre dve godine i realno nisam imao predstavu kroz šta je tip prošao. Sad mi se čini, da sam znao, izgrlio bih ga. To mi je bio prvi utisak nakon gledanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...