Jump to content

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Light motiv moderacije... U svakom TM-u ima istine <_< :mellow: Ne daju mudonjice muzičkog istančanog ukusa ni muzika na miru da se sluša...
Slušaj, ko ti brani. Samo ne troluj topice.
Link to comment

vidi, da skratimo, ipak smo mi samo forumske sličice, ti teraj po svome i pusti druge na miru, pa neka adekvatna sličica ocenjuje moje prekršaje.

Link to comment

Hm, ja svukoh torent za par sati... i svideo mi se film, ne samo zato što mi je bend drag.Čini mi se da si ti kačio Swing Kids ovuda, da nisi gledao skoro ovaj Blue Note uživo i kako to zvuči? Nisam nikad bio neki fan, al pruža mi se prilika da ih vidim, i skoro sigurno ću otići, gladno se je koncerata, baš, pa kontam da navalim na sve što se nudi...

Edited by MachineGunEtiquette
Link to comment
Hm, ja svukoh torent za par sati... i svideo mi se film, ne samo zato što mi je bend drag.Čini mi se da si ti kačio Swing Kids ovuda, da nisi gledao skoro ovaj Blue Note uživo i kako to zvuči? Nisam nikad bio neki fan, al pruža mi se prilika da ih vidim, i skoro sigurno ću otići, gladno se je koncerata, baš, pa kontam da navalim na sve što se nudi...
Izasao iz kuce na kratko, torrent se priblizio kraju...Nisam ih gledao od 96 ili 97, a u evropi nisi bili od tada. Tek u julu dolaze. Posle smrti gitariste (Eric Allen - svirao i u Unbroken itd.) su svirali valjda samo 2009 2-3 koncerta, tada je, kao i u Blue Note, Jimmy LaVelle (The Album Leaf mu je najpoznatiji uradak), svirao gitaru. Siguran sam da ce uzivo biti super, kao i sve ostalo sto sam gledao od te San Diego 3-1-g/gsl ekipe. Ja jos ne znam da li da idem. Gdje ih mislis gledati?Evo ih u toj novoj Blue Note postavi (iako sam cuo da sada imaju i drugog gitaristu)Just another kid on the beat, yeah!http://www.youtube.com/watch?v=HKamVosENQ8U medjuvremenu se skinuo i film. Edited by B_B
Link to comment

Idem u Hamburg kod sestre, trebalo bi da sam tamo od 22. do 31. jula, tako da hvatam i Adolescentse 25og. Vagam i Jingo De Lunch u Kelnu tricetog, uz tanku nadu da možda uleti Hamburg, pošto imaju rupu u datumima od 16. do tad.

Link to comment

Jedno porazavajuce iskustvo:Prije 10-ak godina sam sa tadasnjim bandom imao priliku da sviram koncert sa ljudima iz te ekipe (tacnije sa The Locust). Svirali u nekakvoj rupi (a gdje drugo), koncert dobro posjecen (50-100 ljudi). Za mixerom sjedila jedna crust krava (tada sam jos mislio da je ona kriva za sve), koja nas je citavo vrijeme svirke pojacavala, smanjivala, iako smo je zamolili da sve ostavi kako je bilo na probi. Ukratko zvucali smo grozno, moj najgori koncert ikada (izuzimajuci prve pokusaje sa 16 godina). Ona i raspali ekvipment su bili krivi.I onda su izasli oni, i sa istom osobom na mixeru, istim ekvipmentom "razbucali" a mene zapanjili.Posle toga smo nasli novog bubnjara :). Dobro, morao se mjeriti sa, kako kazu, jednim od trenutno najboljih bubnjara, sa interesantnim imenom, Gabe Serbian, a i nije otisao bas zato, samo se odselio, ali je prica ovako zanimljivija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...