Jump to content

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Misim, nemo sad da kacim svoje klipove iz Berlina proslog novembra kako pevam I Hate My Life sa mojim drugom i saborcem Sonom Sternom u Wild At Heartu*...To ti je antifa kredibiliteta za tri zivotna veka! *klasicno ucurivanje na binu, nepozvano.Maistore, ne razumes ti (BG) cinizam i moc drugarstva i nostalgije u scenskih veterana ranih 90ih. U ime toga moze se svasta opravdati i proglasiti za zezanje. Recimo: Nije Zgemba nacista, znam ga, isli smo u istu pekaru posle koncerta SlapShota 1990. Ili: Mica Gebels nije pravi nacista, on je samo retos. Znam ga sa opozicionog mitinga kad je on bio cetnik a ja gradjanin. Da jeste, ne bih valjda ja isao sa njegovim bratom od tetke na skolu u prirodi 7 godina ranije gde smo pustali kasetu Token EntryMora nacista kurcem u celo da ti ureze kukacu inace ostaje trag sumnje... Pred tobom holokaust da pocini inace su to glasine tzv. antifasista. Uspaljenih! Drugaciji ne postoje. Da si kul, bio bi iznad tzv. politike.

Link to comment
Zeznut je taj pank. Taman mi neko priraste za srce, a onda saznam nešto čime nisam oduševljen. Iskopah i ovu stvar, dobra je:http://www.youtube.com/watch?v=LmF-gD4nWCE Evo na istom albumu gostuje i Židovska nacija. Šta je to?
:Hail: Еј, младости. Меки, ти си бре био у јаслицала када је ово било.
jebeš revolucionara koji se poziva na Ustav <_<
И то амерички. ;) Снегуљице слуша ли некоћ Хоћу Нећу!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...