Jump to content

Punk&Prikljucenije


fabius maximus

Recommended Posts

Nikad nisam nešto voleo ni 1 ni 2, možda zato što su (zbog izgleda) bili popularni pa sam hteo da ispadnem pametan pa ih ja kao ne slušam...probo sam nije da nisam, imam i par ploča, prva pank majica mi je dogs of war al ne ide...od takvih bendova više sam slušao Abrasive Wheels, Discharge, Disorder...bio sam na tom koncertu 98 u DO, sećam se da sam video ove iz Ritma Nereda kad su dolazili, bukvalno se moglo osetiti zlo kako lebdi oko njih. Bili smo sa ns ekipom pa su nas begešari polivali i gađali. A koncert ko koncert...na Exploited nisam išo, možda kad bi bilo za dž, vikendom i da je lepo vreme.

Link to comment
Nikad nisam nešto voleo ni 1 ni 2, možda zato što su (zbog izgleda) bili popularni pa sam hteo da ispadnem pametan pa ih ja kao ne slušam...probo sam nije da nisam, imam i par ploča, prva pank majica mi je dogs of war al ne ide...od takvih bendova više sam slušao Abrasive Wheels, Discharge, Disorder...bio sam na tom koncertu 98 u DO, sećam se da sam video ove iz Ritma Nereda kad su dolazili, bukvalno se moglo osetiti zlo kako lebdi oko njih. Bili smo sa ns ekipom pa su nas begešari polivali i gađali. A koncert ko koncert...na Exploited nisam išo, možda kad bi bilo za dž, vikendom i da je lepo vreme.
hoće to kada u BG pevaš "Novi Saad, Novi Saad, to je naš grad, koji nikad nije sam...". a bilo bi bogme i vice versa.koncert je bio jeben. počinje Diplomatic Immunity, cela sala skače, bukvalno je delovalo kao da se DOB raspada. good times :wub: možda i jedini cert tih ostosa (uz Toy Dolls) koji je vredelo pogledati Edited by assück
Link to comment

Blago tebi, ja se pola života ne sećam, pogotovu koncerata. Najveći zajeb mi je kad sam otišao na Nomeansno u skcu i ničeg se ne sećam, ujutro se probudio u onom parkiću kod Vlade Srbije sa Mama majicom.

Link to comment
Blago tebi, ja se pola života ne sećam, pogotovu koncerata. Najveći zajeb mi je kad sam otišao na Nomeansno u skcu i ničeg se ne sećam, ujutro se probudio u onom parkiću kod Vlade Srbije sa Mama majicom.
Eh, pa Asik '98. jos uvek nije bio pijanac, kao sada, vec hard line straight edge, prezirao je alkohol i ostale opijate i beskompromisno se borio protiv te posasti. Budi srecan sto te nije nasao tako odvaljenog i usrao od batina. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Punk police:Molim da postavljac, mladi monarho-dadovac-sahtovac DzoniBGD ukloni spot neonaci benda Immoral Discipline*. Hvala!Promovisanje nacistickih ideja i "kulture" nije dozvoljeno na PPP. Saht, ExCess i ini ravnogorski "pank" dozvoljeni su zbog ukaza Vladimira vlade Srbije o izjednacavanju saradnika nacista i partizana.Nemojte ispeddrakstorovati ovde. Hvala.*Da, bili su naci bend. Necemo o tome polemisati.

Edited by Mp40
Link to comment

Kul.Znam da ne postoje nego, štaznam, pekare su bile atraktivne i krajem 80ih, početkom 90ih... Pa rek'o da proverim da nisu tad kao klinci bili u tom fazonu. Ali fenomenalan bend. :)sad videh larsonov odgovor. jbg...

Edited by McCabe
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...